PARTNER PORTALU

Kolejny etap Zielonych Tarasów gotowy do odbioru

Kolejny etap Zielonych Tarasów, inwestycji realizowanej w Rzeszowie przez grupę kapitałową Wikana, otrzymał pozwolenie na użytkowanie.

Autor: Housemarket.pl 10 kwietnia 2015 10:33

Zielone Tarasy to osiedle zlokalizowane w willowej dzielnicy Słocina, przy ul. Św. Rocha w Rzeszowie. Składa się z trzy i czterokondygnacyjnych, kameralnych budynków. W każdym z nich znajduje się kilkanaście mieszkań o zróżnicowanych metrażach i praktycznych rozkładach.

– Prestiżowa lokalizacja tej inwestycji oraz ciekawy rodzaj zabudowy sprawiają, że Zielone Tarasy cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony klientów – mówi Robert Pydzik, prezes zarządu Wikana S.A., spółki dominującej w Grupie Kapitałowej Wikana. – Dodatkowym atutem osiedla jest jego nowoczesna architektura. Niska zabudowa, o wyjątkowej estetyce, tworzy niepowtarzalny charakter tego miejsca.

Trzy kameralne budynki, które powstały w ramach najnowszego etapu Zielonych Tarasów, składają się z mieszkań o pow. od 36 do 109 mkw. Do lokali położonych na parterze przynależą ogródki o pow. około 50 mkw. Mieszkania na wyższych kondygnacjach są natomiast wyposażone w specjalnie zaprojektowane balkony i tarasy o pow. od 12 do 88 mkw.

Nabywcy mieszkań w niedługim czasie będą podpisywać akty notarialne i odbierać klucze do swoich lokali, a ostatnie wolne mieszkania czekają na zainteresowanych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych