PARTNER PORTALU

Kolska od nowa z pozwoleniem na użytkowanie

Spółka Matexi Polska zakończyła pierwszy etap budowy osiedla Kolska od nowa i otrzymała pozwolenie na użytkowanie lokali. Oddanych zostało ponad 170 mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 19 listopada 2015 12:57

W pierwszym etapie inwestycji, planowanej w sumie na blisko 600 lokali, oddanych zostało ponad 170 mieszkań, ich nabywcy będą mogli wprowadzić się do swoich mieszkań jeszcze w tym roku. Aktualnie Matexi Polska prowadzi proces ostatecznego przenoszenia własności mieszkań zakończonego etapu.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem deweloper już rozpoczął prace nad trzecim budynkiem w ramach osiedla, w którym powstanie 126 mieszkań o powierzchni od 33 mkw. do 108 mkw. Generalnym wykonawcą obydwu etapów inwestycji jest firma CFE Polska.

Całość projektu Kolska od nowa to koncepcja urbanistyczna stworzona przez Matexi Polska we współpracy z warszawskim biurem architektonicznym MKC na działce o powierzchni ponad 26 tys. mkw. zlokalizowanej przy ul. Kolskiej.

Całość projektu obejmuje  realizację osiedla składającego się z pięciokondygnacyjnych budynków o ponadczasowej, awangardowej architekturze. Do prywatnej dyspozycji mieszkańców oddany zostanie także park z przestrzeniami rekreacyjnymi i udogodnieniami, takimi jak sieć WI FI.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych