PARTNER PORTALU

Kompleks Zachodnia II. Nowa inwestycja na mapie Zielonej Góry

Developer Ekonbud-Fadom wprowadza na rynek nowy projekt. Kompleks Zachodnia II to kontynuacja nowoczesnego osiedla, w ramach której powstaną trzy budynki. Ulica Zbyszka Godlewskiego wzbogaci się łącznie o 330 mieszkań, komórki lokatorskie przypisane do każdego lokalu oraz pdziemną halą garażową.

Autor: HouseMarket.pl 07 lutego 2017 14:11

Inwestycja zakończy się w drugiej połowie 2018 roku. Kompleks Zachodnia II powstaje w Zielonej Górze, w rejonie ulic Zachodniej i Wyszyńskiego, bezpośrednio przy ulicy Zbyszka Godlewskiego. Osiedle stanowi kontynuację projektu Kompleks Zachodnia, który z ogromnym sukcesem został zakończony w 2011 roku.

– Duże zainteresowanie mieszkaniami w dobrze skomunikowanej z centrum lokalizacji skłoniło nas do prac związanych z kontynuacją projektu, obecnie powstają trzy nowe budynki – mówi Izabela Woźnica-Letka z zielonogórskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom.

Nowe osiedle, Kompleks Zachodnia II zakłada budowę trzech sześciokondygnacyjnych budynków, łącznie 330 lokali mieszkalnych. W ramach pierwszego z nich powstanie 126 mieszkań, drugi to 78, natomiast ostatni – 126 lokali. Dostępne są kawalerki, jak i mieszkania od dwupokojowych do czteropokojowych z aneksem kuchennym. Metraż waha się od 38 do 91 mkw. Ceny rozpoczynają się od 3 850 zł/mkw w przypadku mieszkań na parterze, natomiast 3 950 zł/mkw to koszt własnego M na wyższej kondygnacji. Co istotne, w cenie mieszkania znajdują się komórki lokatorskie o powierzchni około 2 mkw.

– Zdajemy sobie sprawę, że dodatkowa przestrzeń gospodarcza zawsze się przyda. Może ona pełnić rolę spiżarki lub też garażu dla rowerów czy innych sprzętów. Dlatego każde mieszkanie posiada własną komórkę lokatorską, za którą nie trzeba dodatkowo płacić – podkreśla Izabela Woźnica-Letka. Developer, Ekonbud-Fadom zadbał również o przestrzeń dla czterokołowych pojazdów. Na terenie inwestycji powstanie podziemna hala garażowa z otwartymi i zamkniętymi miejscami postojowymi.

Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta. W niedalekiej odległości znajdują się zarówno tereny zielone, jak i zaplecze edukacyjno-usługowe. W zaledwie kilka minut można dotrzeć do Parku Piastowskiego oraz przedszkola, szkoły podstawowej czy przychodni lekarskiej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych