PARTNER PORTALU

Koncertowa Dolina chwali się swoją architekturą

Grupa domlublin.pl zaprasza do swojego biura sprzedaży na Królewską 8/1 w Lublinie, by zobaczyć model jednego z bloków, które wybuduje na osiedlu Koncertowa Dolina.

Autor: HouseMarket.pl 02 lutego 2016 10:51

Jedno z pierwszych w Polsce osiedli mieszkaniowych budynków wielorodzinnych o parametrach energooszczędnych realizowane jest w Lublinie przy ulicy Koncertowej. Tworzyć je będzie niska dwupiętrowa zabudowa o kameralnej architekturze. W blokach znajdą się windy i parking podziemny z rowerowniami. W ofercie są mieszkania o powierzchni od 37,33 mkw. do 93,80 mkw. z możliwością łączenia.

Wykorzystanie do budowy m.in. okien pasywnych i wentylacji z rekuperacją pozwoli na zmniejszenie zużycia energii cieplnej prawie trzykrotnie w porównaniu do obowiązujących norm. W połączeniu z zastosowaniem odnawialnych źródeł energii mieszkania będą pochłaniały bardzo mało energii cieplnej. Komfort zapewni klimatyzacja.

Na osiedlu Koncertowa Dolina będą miejsca postojowe dla samochodów, motocykli i rowerów na zewnątrz oraz w garażach podziemnych. Deweloper przewidział również boisko wielofunkcyjne z kortem tenisowym, boisko trawiaste, plac zabaw, siłownię zewnętrzną i aleję spacerową biegnącą dnem doliny.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych