PARTNER PORTALU

Korporacja Budowlana Dom wykonawcą osiedla Neptun II

Korporacja Budowlana Dom podpisała z Polnordem umowę na budowę pięciu wielorodzinnych budynków mieszkalnych w Ząbkach na osiedlu Neptun II. Spółka została wybrana w wyniku przetargu, w którym złożyła ofertę o łącznej wartości 36,4 mln zł netto. Realizacja inwestycji rozpocznie się jeszcze w maju br., z planowanym terminem jej zakończenia w lutym 2019 r. 

Autor: HouseMarket.pl 30 maja 2017 16:34

– Od momentu przyjęcia strategii spółki na lata 2016-2019, generalnych wykonawców naszych inwestycji wybieramy na podstawie przetargów. Dzięki temu optymalizujemy koszty budowy, zachowując jednocześnie wysoką jakość realizowanych projektów – mówi Dariusz Krawczyk, prezes zarządu Polnordu.

Drugi  etap osiedla Neptun II obejmuje m.in. pięć budynków wielorodzinnych, w których docelowo powstanie 209 mieszkań o powierzchniach od 39 do 103 mkw. Inwestycja obejmuje również budowę garażu podziemnego na 265 samochodów, infrastruktury technicznej i zagospodarowanie terenu wraz z placem zabaw.  W celu usprawnienia dojazdu na osiedle zostanie przebudowany fragment ulicy Andersena  wraz z dwoma łącznikami drogowymi na osiedle Neptun II.

Inwestycja powstaje przy ulicy Powstańców w otoczeniu lasów i willowej zabudowy jednorodzinnej. Osiedle położone jest zaledwie 10 km od centrum stolicy, do którego można dotrzeć koleją podmiejską, autobusami miejskimi i trasą szybkiego ruchu. W niedalekim sąsiedztwie osiedla znajdują się: przedszkole, szkoła, przychodnia, basen oraz centrum handlowe M1. Ceny mieszkań w inwestycji Neptun II rozpoczynają się już od 4.750 zł za mkw.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych