PARTNER PORTALU

Kozubnik Spa Resort. Rusza sprzedaż apartamentów

Sawa Apartments rozpoczyna komercjalizację inwestycji Kozubnik Spa Resort w Beskidzie Małym. Ośrodek wchodzi w pierwszą fazę realizacji. Etap dobiegnie końca w czwartym kwartale bieżącego roku, ale już dziś wchodzi na rynek oferta apartamentów.

Autor: HouseMarket.pl 11 kwietnia 2017 10:09

W pierwszym etapie inwestycji powstanie łącznie 96 apartamentów w trzech budynkach. Obecnie w ofercie są apartamenty w dwóch aparthotelach – Daglezja i Kiczora. W pierwszym znajdują się 34 lokale, w drugim - 56. Metraże wahają się między 30 mkw. a 70 mkw., ale większość liczy 50 mkw. Wykończone są w standardzie bez mebli oraz sprzętów AGD i RTV. Sawa Apartments współpracuje z firmą pomagającą uzyskać finansowanie ich zakupu. Ceny apartamentów zaczynają się od 180 tys. zł.

W inwestycji przygotowano apartamenty przeznaczone dla klientów z różnymi problemami zdrowotnymi oraz korzystających z zabiegów medycyny estetycznej. Dla nich przeznaczona będzie opieka concierge medycznego oraz infrastruktura zabiegowo-rehabilitacyjna.

- Jest to ważna chwila zarówno dla nas, jak i dla regionu. Nieprzypadkowo Kozubnik był kiedyś przez dekady nazywany polskim Davos. Przywracamy dziś temu miejscu jego blask i rangę nie tylko w skali kraju, ale szerzej na mapie europejskich ekskluzywnych kurortów tego typu. Zarówno klientowi polskiemu, jak i międzynarodowemu zaoferujemy w Kozubniku rzadko spotykaną jakość infrastruktury i wszechstronnej obsługi typu concierge - komentuje prezes Sawy Apartments Marian Okręglicki.

Złożą się na to nie tylko obiekty mieszkalne, ale cała infrastruktura wypoczynkowa, biznesowa, handlowa, prozdrowotna i wellness.

- W ramach realizacji pierwszego etapu będziemy budowali część rekreacyjną, centrum spa, sauny, basen, siłownie, restauracje, kawiarnię, salę zabaw dla dzieci, sale konferencyjne i sklep spożywczy. Po publicznym ogłoszeniu przez nas w lipcu ubiegłego roku, że nasza spółka dynamicznie wchodzi na rynek hoteli, aparthoteli, centrów medycznych i wellness, jak również obiektów i usług senioralnych nadszedł teraz czas realizacji tych ambitnych zamierzeń. Klienci Kozubnika ocenią je już w tym roku – zapowiada Marian Okręglicki.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych