PARTNER PORTALU

Kraków: Stare Dębniki przyciągają sektor premium

Stare Dębniki wpisują się w coraz silniejszy trend lokowania nieruchomości mieszkaniowych z sektora premium w dzielnicach przylegających do centrów miast.

Autor: HouseMarket.pl 30 grudnia 2015 10:18

Stare Dębniki odzyskują swój dawny status, dzięki licznym inwestycjom realizowanym obecnie na ich terenie. Do willowych tradycji dzielnicy nawiązują luksusowe apartamenty, które przy samym Parku Dębnickim wznosi Echo Investment. Park Avenue Apartments to luksusowy kompleks apartamentowy u zbiegu ulic Czarodziejskiej i Tynieckiej. Będzie składał się z siedmiu trzypiętrowych budynków. Każdy z nich pomieści od 5 do 11 apartamentów o powierzchniach od 70 do 200 mkw. Łącznie w ramach inwestycji realizowanej przez Echo Investment oddane zostaną 53 apartamenty.

- Stare Dębniki to dzielnica, dla której ciężko byłoby wskazać odpowiednik w innym mieście w Polsce. W unikalny sposób łączy fantastyczną lokalizację z bogatą historią i aurą, którą trudno jest opisać słowami i którą trzeba poczuć. By podkreślić niepowtarzalny klimat tej części miasta zdecydowaliśmy się zaprosić do współpracy artystę, któremu udało się uchwycić tę magię w obiektywie aparatu – mówi Jakub Tamborowski, kierownik biura sprzedaży Park Avenue Apartaments. Wystawa zdjęć światowej sławy fotografa Piotra Stokłosy prezentująca Dębniki skryte w porannej mgle dostępna była jesienią na krakowskich Plantach.

Stare Dębniki wpisują się w coraz silniejszy trend lokowania nieruchomości mieszkaniowych z sektora premium w dzielnicach przylegających do centrów miast, będących jednocześnie w pobliżu terenów zielonych.

- To najbardziej pożądany przez klientów kompromis pomiędzy spokojem, wynikającym z mieszkania blisko natury a wygodą, pozwalającą na szybki i dogodny dostęp do biznesowo-rekreacyjnej oferty śródmieścia – dodaje Jakub Tamborowski.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych