PARTNER PORTALU

Krakowska 37: lokale inwestycyjne już w sprzedaży

Atal uruchomił sprzedaż lokali inwestycyjnych we Wrocławiu przy ulicy Krakowskiej 37. Projekt powstaje w dzielnicy Krzyki z łatwym dostępem do centrum miasta. W dwóch budynkach zaplanowano 255 lokali inwestycyjnych oraz 11 usługowych.

Autor: housemarket.pl 05 lutego 2018 11:43

W ofercie Krakowska 37 zaplanowano 255 lokali inwestycyjnych o powierzchniach od 17,47 do 84,00 mkw. i rozkładach od jednego do czterech pomieszczeń. Co więcej, każdy z oferowanych lokali będzie charakteryzował się znakomitą ergonomią. Projekt zakłada również 81 miejsc garażowych oraz 34 naziemne miejsca postojowe, a także stojaki na rowery. Do każdego z lokali przynależeć będzie balkon lub taras, a do tych znajdujących się na drugim piętrze - ogródki.

Lokale w inwestycji Krakowska 37 to alternatywa dla wynajmu mieszkań we Wrocławiu. To także atrakcyjne rozwiązanie m.in. dla studentów, turystów czy przedsiębiorców, szukających lokum lub zakwaterowania dla pracowników delegowanych do stolicy Dolnego Śląska. Lokale są również doskonałym celem inwestycyjnym dla firm, istnieje bowiem możliwość zakupu nieruchomości z odliczeniem VAT.

Projekt Krakowska 37 charakteryzować się będzie dopracowaną architekturą i nowoczesnym designem. Jej elewacja zostanie podzielona na dwie zróżnicowane wysokościowo części, co pozwoli na uzyskanie efektu kaskady i sprawi, że budynki nabiorą bardzo efektownego wyglądu. Przyszli nabywcy docenią przemyślaną i funkcjonalnie zaprojektowaną przestrzeń – reprezentatywny front stworzy strefa wejściowa z lobby oraz lokalami usługowo-handlowymi. Inwestycja będzie przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych - brak barier architektonicznych, niskie krawężniki, szerokie ciągi komunikacyjne oraz windy ułatwią poruszanie się w obrębie budynków. Ponadto 12 miejsc postojowych będzie przeznaczonych dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową.

Inwestycja Krakowska 37 powstanie w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się części miasta. Rozbudowana infrastruktura komunikacyjna zagwarantuje łatwe poruszanie się zarówno samochodem, jak i komunikacją publiczną. Atutem lokalizacji jest łatwy dostęp do centrum oraz bliskość obwodnicy Wrocławia pozwalającej bez problemu dostać się do pozostałych części miasta.

Planowany termin oddania do użytkowania inwestycji Krakowska 37 to I kwartał 2020 roku. Za projekt odpowiedzialna jest pracownia Kuryłowicz & Associates Wrocław. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych