PARTNER PORTALU

Krakowska oferta ATAL bogatsza o 22 mieszkania

ATAL powiększył ofertę o kolejny budynek realizowany w ramach osiedla Bronowice Residence. Na potencjalnych mieszkańców czekają 22 mieszkania w cenie 6,4 tys. zł/mkw.

Autor: housemarket.pl 04 maja 2015 13:26

Osiedle Bronowice Residence to nowoczesny kompleks mieszkaniowy powstający w dzielnicy Krowodrze w Krakowie. Od listopada 2014 roku w sprzedaży znajduje się IV etap tej prestiżowej inwestycji. Oferta została właśnie uzupełniona o kolejny budynek – Bronowice Residence IVB, w którym znajdą się 22 funkcjonalne mieszkania. Cena za mkw. wynosi 6,4 tys. złotych brutto.

W trzypiętrowym obiekcie znajdą się 22 mieszkania o metrażach 36-97 mkw. i układach od 2 do 4 pokoi. W tym etapie inwestycji powstanie pięć garaży, a dodatkowo w sprzedaży znajdzie się 13 miejsc postojowych zewnętrznych.

Cały kompleks Bronowice Residence IV składać się będzie z sześciu wielorodzinnych budynków mieszkalnych nawiązujących stylem i wielkością do sąsiadujących zabudowań. Dachy z gładkiej aluminiowej blachy oraz olchowe drewno wykorzystane do wykończeń tarasów nadadzą bryłom wyjątkowego wyglądu. W wygodnych trzypiętrowych obiektach znajdą się mieszkania o metrażach od 31 mkw. do 106 mkw. Na nowych mieszkańców czekać będzie w sumie 141 komfortowych lokali o rozkładach od jedno- do czteropokojowego. Na terenie inwestycji znajdzie się także 101 miejsc parkingowych dla samochodów w garażu podziemnym oraz 17 naziemnych, a do dyspozycji lokatorów przeznaczonych zostanie 66 funkcjonalnych komórek lokatorskich. Dla rodzin z dziećmi przewidziano również klasycznie zaaranżowany plac zabaw.

- Pierwsze trzy etapy osiedla zostały już zakończone, a wszystkie mieszkania szybko znalazły swoich nabywców. Czwarty etap znajduje się w ofercie od połowy listopada zeszłego roku, a już zostało sprzedanych i zarezerwowanych 87 ze 119 mieszkań. Tak duże zainteresowanie potwierdza słuszność realizacji kolejnych etapów osiedla – powiedziała Ewelina Juroszek, dyrektor ds. sprzedaży mieszkań w ATAL S.A.

Do tej pory w ramach trzech pierwszych etapów osiedla powstało 29 czterokondygnacyjnych budynków mieszkalnych. Znajduje się w nich łącznie 576 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 30 do 112 mkw., które zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić poczucie przestronności i maksymalnego doświetlenia. Każde z nich posiada balkon lub taras, a te zlokalizowane na parterach – przydomowe ogródki. Wszystkie mieszkania z etapów I – III znalazły już nabywców.

Budowa budynku IVB rozpoczęła się w kwietniu bieżącego roku. Planowany termin oddania czwartego etapu inwestycji do użytkowania II kwartał 2016 roku. Za projekt odpowiedzialna jest pracownia projektowa LINIAarchitekci.

 

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych