PARTNER PORTALU

Krakowska oferta ATAL bogatsza o 22 mieszkania

ATAL powiększył ofertę o kolejny budynek realizowany w ramach osiedla Bronowice Residence. Na potencjalnych mieszkańców czekają 22 mieszkania w cenie 6,4 tys. zł/mkw.

Autor: housemarket.pl 04 maja 2015 13:26

Osiedle Bronowice Residence to nowoczesny kompleks mieszkaniowy powstający w dzielnicy Krowodrze w Krakowie. Od listopada 2014 roku w sprzedaży znajduje się IV etap tej prestiżowej inwestycji. Oferta została właśnie uzupełniona o kolejny budynek – Bronowice Residence IVB, w którym znajdą się 22 funkcjonalne mieszkania. Cena za mkw. wynosi 6,4 tys. złotych brutto.

W trzypiętrowym obiekcie znajdą się 22 mieszkania o metrażach 36-97 mkw. i układach od 2 do 4 pokoi. W tym etapie inwestycji powstanie pięć garaży, a dodatkowo w sprzedaży znajdzie się 13 miejsc postojowych zewnętrznych.

Cały kompleks Bronowice Residence IV składać się będzie z sześciu wielorodzinnych budynków mieszkalnych nawiązujących stylem i wielkością do sąsiadujących zabudowań. Dachy z gładkiej aluminiowej blachy oraz olchowe drewno wykorzystane do wykończeń tarasów nadadzą bryłom wyjątkowego wyglądu. W wygodnych trzypiętrowych obiektach znajdą się mieszkania o metrażach od 31 mkw. do 106 mkw. Na nowych mieszkańców czekać będzie w sumie 141 komfortowych lokali o rozkładach od jedno- do czteropokojowego. Na terenie inwestycji znajdzie się także 101 miejsc parkingowych dla samochodów w garażu podziemnym oraz 17 naziemnych, a do dyspozycji lokatorów przeznaczonych zostanie 66 funkcjonalnych komórek lokatorskich. Dla rodzin z dziećmi przewidziano również klasycznie zaaranżowany plac zabaw.

- Pierwsze trzy etapy osiedla zostały już zakończone, a wszystkie mieszkania szybko znalazły swoich nabywców. Czwarty etap znajduje się w ofercie od połowy listopada zeszłego roku, a już zostało sprzedanych i zarezerwowanych 87 ze 119 mieszkań. Tak duże zainteresowanie potwierdza słuszność realizacji kolejnych etapów osiedla – powiedziała Ewelina Juroszek, dyrektor ds. sprzedaży mieszkań w ATAL S.A.

Do tej pory w ramach trzech pierwszych etapów osiedla powstało 29 czterokondygnacyjnych budynków mieszkalnych. Znajduje się w nich łącznie 576 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 30 do 112 mkw., które zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić poczucie przestronności i maksymalnego doświetlenia. Każde z nich posiada balkon lub taras, a te zlokalizowane na parterach – przydomowe ogródki. Wszystkie mieszkania z etapów I – III znalazły już nabywców.

Budowa budynku IVB rozpoczęła się w kwietniu bieżącego roku. Planowany termin oddania czwartego etapu inwestycji do użytkowania II kwartał 2016 roku. Za projekt odpowiedzialna jest pracownia projektowa LINIAarchitekci.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych