PARTNER PORTALU

Krakowski apartamentowiec Atalu w 70 proc. sprzedany

Atal sprzedał już ponad 70 proc. mieszkań w krakowskim projekcie Masarska 8 Apartamenty.

Autor: HouseMarket.pl 14 września 2015 10:55

Inwestycja została wprowadzona do sprzedaży w kwietniu, a obecnie sprzedanych zostało już 77 z 109 lokali, a kolejnych 12 objęto rezerwacją. – Tak duże zainteresowanie ze strony klientów jest dla nas motywacją do realizowania kolejnych projektów - mówi Ewelina Juroszek, dyrektor ds. sprzedaży mieszkań Atal.

Masarska 8 Apartamenty zlokalizowana jest nieopodal Galerii Kazimierz, w samym centrum Krakowa. Cena za mkw. wynosi 7,5 tys. zł brutto, a dla najwyższej kondygnacji 7,8 tys. złotych brutto.

W aktualnej krakowskiej ofercie dewelopera, oprócz osiedla Lazurowy Park Bronowice, w sprzedaży znajduje się jeszcze siedem innych projektów. Prace budowlane trwają na dwóch etapach osiedla Bagry Park, które znajduje się w malowniczym sąsiedztwie Zalewu Bagry, a także na IV etapie osiedla Bronowice Residence. Mieszkania można również nabywać w prestiżowej inwestycji Masarska 8 Apartamenty zlokalizowanej w centrum Krakowa, a także na osiedlu City Towers Czyżyny II. Ukończone domy typu bliźniak dostępne są w ofercie osiedla Bronowice Residence Domy.

Więcej na temat Masarskiej 8 Apartamenty

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych