PARTNER PORTALU

Krakowskie Tarasy powstają we Wrocławiu

Nad rzeką Oławą i w pobliżu lasu Rakowieckiego powstaje osiedle Krakowskie Tarasy. Znajdzie się w nim 179 mieszkań o powierzchni od 25 mkw. do 78 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 18 maja 2016 14:55

Spółka IMS Budownictwo realizuje kompleks mieszkaniowy przy ul. Krakowskiej 86 we Wrocławiu. Osiedle składa się z jednego budynku o zróżnicowanej wysokości. Od strony rzeki Oławy i lasu Rakowieckiego będzie miał wysokość sześć kondygnacji, a od strony ul. Krakowskiej – 14.

Deweloper oddali obiekt od ulicy o 85 m. Krakowskie Tarasy zaprojektowało wrocławskie biuro architektoniczne AP Szczepaniak. Budynek pomieści 179 mieszkań o powierzchni od 25 mkw. do 78 mkw. i układach: od jednopokojowych do trzypokojowych.

W podziemnej części Krakowskich Tarasów zaplanowano dwupoziomowy garaż wielostanowiskowy z miejscami do parkowania, komórkami lokatorskimi i pomieszczeniami technicznymi. Wszystkie mieszkania będą posiadały tarasy, balkony lub loggie, a lokale na parterze – ogródki. Osiedle zostanie ogrodzone i z monitoringiem.

Ciepło i ciepła woda do mieszkań będzie dostarczana z sieci miejskiej. Mieszkania przekazane zostaną nabywcom w stanie deweloperskim tj. ze wszystkimi instalacjami, tynkami wewnętrznymi, stolarką okienną, parapetami, drzwiami zewnętrznymi oraz kaloryferami.

Konstrukcję budynku stanowić będzie szkielet żelbetowy, ściany zewnętrzne z pustaków ceramicznych ocieplone styropianem.

Planowany termin przekazania mieszkań to drugi kwartał 2017 r. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych