PARTNER PORTALU

Królewskie Tarasy w Wieliczce jeszcze większe

Murapol rozpoczął sprzedaż mieszkań w czwartym etapie inwestycji Królewskie Tarasy w krakowskiej Wieliczce. Do dyspozycji klientów zostało postawionych 160 lokali mieszkalnych powstających w 5 kameralnych budynkach.

Autor: housemarket.pl 14 sierpnia 2017 13:43

Łączna powierzchnia użytkowa zaoferowanych mieszkań wynosi blisko 7,3 tys. mkw. Docelowo czwarty etap projektu Królewskie Tarasy będzie składał się z 16 budynków z blisko 800 lokalami mieszkalnymi i PUM-em wynoszącym 35 tys. mkw.

Królewskie Tarasy w Wieliczce to czteroetapowy projekt inwestycyjny, w ramach którego powstaną 24 budynki mieszczące ponad 1,1 tys. lokali mieszkalnych. Dotychczas, w ramach trzech etapów projektu, nabywców znalazły niemal wszystkie zaoferowane mieszkania w liczbie 375. Wprowadzone do sprzedaży lokale mieszkalne w realizowanym czwartym etapie inwestycji to kawalerki, mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe, o metrażach od 33 do 56 mkw.

- Osiedle Królewskie Tarasy to propozycja idealna dla osób ceniących sobie mieszkanie w kameralnym, podmiejskim osiedlu, tuż obok parku, a jednocześnie z dobrym połączeniem do centrum Krakowa. Na atrakcyjność tej inwestycji wpływają także ceny, które w porównaniu do ofert inwestycji zlokalizowanych w centrum stolicy Małopolski, są znacząco niższe. Poprzednie trzy etapy projektu Królewskie Tarasy cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem naszych klientów, dlatego też decydując się na czwarty etap, nie mieliśmy najmniejszych obaw o sprzedaż mieszkań w tej lokalizacji - mówi Michał Sapota prezes zarządu Murapol. 

Region krakowski jest jednym z kluczowych rynków dla działalności deweloperskiej Grupy Murapol, konsekwentnie zdobywanym od blisko 10 lat. W tym czasie grupa oddała do dyspozycji tutejszych klientów ok. 2,7 tys. lokali mieszkalnych, a kolejne blisko 2,4 tys. powstanie w inwestycjach w przygotowaniu.  

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych