PARTNER PORTALU

Kropla Bałtyku. Apartamenty przy latarni morskiej

Realizowany Zakłady Drzewne Poldan kompleks Kropla Bałtyku to trzy nowoczesne inwestycje, które powstały i nadal powstają na terenie Darłowa i Darłówka Wschodniego. W Darłówku jest to osiedle mieszkaniowe na ulicy Północnej i apartamentowiec przy latarni morskiej. W Darłowie przy ulicy Morskiej inwestor zbudował domki drewniane.

Autor: HouseMarket.pl 06 lutego 2017 14:15

Apartamentowiec przy latarni morskiej to nowoczesny trzypiętrowy kompleks mieszkań i lokali użytkowych usytuowany w centrum Darłówka Wschodniego, przy latarni morskiej, z przepięknym widokiem na morze i port.

Obecnie trwa budowa budynku, w którym znajdzie się 47 lokali mieszkalnych oraz usługowych. Apartamenty mają powierzchnię od 27,5 mkw. do 60 mkw. Wyposażono je w balkony, tarasy lub loggie. Na dole zaprojektowano garaże podziemne.

Osiedle mieszkaniowe przy ul. Północnej

Projekt zakłada wybudowanie 20 budynków dwupiętrowych, w których znajdzie się 110 mieszkań wyjątkowych ze względu na lokalizację, nowoczesną i funkcjonalną architekturę oraz unikalny mikroklimat. Kompleks usytuowany jest w Darłówku Wschodnim, w nadmorskiej części klimatycznego miasteczka Darłowo.

Projekty poszczególnych mieszkań i apartamentów oparte są na funkcjonalnych układach pomieszczeń z tarasami i balkonami. Wszystkie mieszkania w kwartale A zostały już sprzedane, a w kwartale B zarezerwowane. Na etapie planowania inwestycyjnego są kwartały D i C. Inwestycja przy ulicy Północnej to idealne miejsce zarówno dla osób szukających swojego mieszkania jak i traktujących jego zakup jako doskonałą inwestycję.

Kropla Bałtyku to pewna lokata kapitału, umożliwiająca jednoczesne połączenie biznesu z wypoczynkiem. Inwestor – Zakłady Drzewne Poldan, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, rozszerzył ofertę o wynajem mieszkań. Po zakupieniu apartamentu, mieszkania lub domu będzie można je wynająć na podstawie umowy z operatorem.

Kropla Bałtyku posiada nie tylko dobrą lokalizację, ale również atrakcyjne sąsiedztwo. W pobliżu osiedla znajduje się Park Wodny Jan.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych