PARTNER PORTALU

Krygowskiego kusi widokiem na Tatry

Na krakowskim Podgórzu powstanie siedem kameralnych budynków wielorodzinnych. Przy dobrej przejrzystości powietrza, z okien budynków będzie można zobaczyć Tatry.

Autor: HouseMarket.pl 16 czerwca 2016 15:53

Projekt zlokalizowany przy ulicy Władysława Krygowskiego zakłada wybudowanie kameralnych budynków wielorodzinnych o niskiej zabudowie, wraz z podziemnymi garażami oraz naziemnymi miejscami postojowymi. W skład osiedla Krygowskiego wejdzie siedem budynków, w których łącznie znajdą się 173 mieszkania.

Oferta zawiera funkcjonalne mieszkania o różnym rozkładzie, głównie dwu- i trzy-pokojowe, które spełnią oczekiwania zarówno singli, jak i młodych małżeństw, czy rodzin z dziećmi. Wszystkie będą wyposażone w balkony lub ogródki.

Na terenie o całkowitej powierzchni ponad 1,4 ha zostanie zaprojektowana przestrzeń wspólna dla mieszkańców oraz zieleń. Osiedle zostanie wyposażone w klimatyczne oświetlenie, ławki parkowe oraz plac zabaw, co sprawi, że będzie ono doskonałym miejscem nie tylko do codziennego życia, ale i upragnionego odpoczynku.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych