PARTNER PORTALU

Kryształ Powiśla będzie miał sportowego ducha

Mieszkańcy warszawskiego apartamentowca Solec Residence - Kryształ Powiśla będą mogli korzystać z usług, których nie proponowała dotychczas żadna inwestycja. Będą to m.in. ściana wspinaczkowa i pole do minigolfa.

Autor: HouseMarket.pl 15 grudnia 2015 17:01

Spodobało się to Karolowi Kłosowi, aktualnemu mistrzowi świata w piłce siatkowej mężczyzn, który zamieszka w budowanym na warszawskim Powiślu apartamentowcu. Sportowiec przyznaje, że wybrał inwestycję ze względu na jakość, szeroką ofertę usług dodatkowych, w tym sportowe udogodnienia oraz widok na Stadion Narodowy i Wisłę. Karol poszukiwał apartamentu w prestiżowym budynku zlokalizowanym bardzo blisko ścisłego centrum miasta.

– Apartamentowiec ma sportowego ducha. Jest jedyną inwestycją w Warszawie, w której do dyspozycji mieszkańców będzie ściana wspinaczkowa. Ten atut i inne udogodnienia były ważne przy podejmowaniu decyzji o zakupie – przyznaje Karol Kłos.

Solec Residence – Kryształ Powiśla powstaje pomiędzy ulicami Wioślarską i Solec. Na dziewięciu kondygnacjach w sumie powstanie 95 apartamentów w metrażach od 41 do 270 mkw. Inwestycja jest aktualnie najbardziej prestiżowym projektem na Powiślu. Posiada bardzo szeroką ofertę usług dodatkowych dla mieszkańców. Poza standardowymi rozwiązaniami, które obecne są w większości apartamentowców wysokiej klasy jak całodobowa recepcja, concierge, VIP Club, klub fitness, mieszkańcy będą mogli korzystać z usług, których nie proponowała dotychczas żadna inwestycja – będą to m.in. ściana wspinaczkowa i pole do minigolfa.

Ceny apartamentów kształtują się w przedziale 12,4 – 20 tys. zł za mkw. Generalnym wykonawcą inwestycji jest spółka Kamar. Oddanie obiektu zaplanowano na I kwartał 2017 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych