PARTNER PORTALU

Kupujący polubili osiedle Espresso

Ronson Development sprzedał trzy czwarte z 375 mieszkań dostępnych na osiedlu Espresso na Woli przy ul. Jana Kazimierza. W ofercie dostępne są jeszcze mieszkania z drugiego i trzeciego etapu. Te ostatnie będzie można kupić na koniec roku w specjalnej cenie – 6793 zł brutto za mkw.

Autor: HouseMarket.pl 24 listopada 2015 11:07

– Dobre wyniki sprzedaży mieszkań na osiedlu Espresso to efekt połączenia dwóch czynników: atrakcyjnej ceny i szerokiego pakietu benefitów, jakie oferujemy mieszkańcom. Do ich dyspozycji szykujemy siłownię, bezprzewodową sieć internetową, a także klub mieszkańca oraz klub malucha. Ponadto lokale będą wyposażone w system inteligentnych rozwiązań, dzięki którym będzie można zdalnie sterować swoimi domowymi urządzeniami, a także kontrolować zużycie prądu – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Oferta mieszkań na osiedlu Espresso obejmuje dwu-, trzy- i czteropokojowe lokale o powierzchni od 29 mkw. do 97 mkw. Mieszkania w trzecim etapie Espresso będą gotowe do odbioru w IV kw. 2016 roku, natomiast mieszkania z drugiego etapu inwestycji, który również znajduje się w sprzedaży, planowo będą dostępne w II kw. 2016 r.

Osiedle Espresso położone jest przy ul. Jana Kazimierza na Woli w pobliżu parków Moczydło, Sowińskiego i Szymańskiego oraz centrów handlowych i rozrywkowych Fort Wola i Wola Park. W bliskiej odległości od tej części Woli dynamicznie rozwija się nowoczesne centrum biurowe stolicy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych