PARTNER PORTALU

Kuźnia Piastowska stawia na wysoki standard

Kuźnia Piastowska to najnowsza inwestycja, którą realizuje deweloper z Piastowa – firma Benedom. Inwestycję planuje zakończyć w tym roku.

Autor: HouseMarket.pl 28 lipca 2016 10:03

Kuźnia Piastowska to 154 mieszkania wykończone w wysokim standardzie, które dostępne będą w metrażu od 37 do 92 mkw. i w układach od jednopokojowych do czteropokojowych. Istnieje również możliwość łączenia mieszkań ze sobą.

Lokale posiadają własne balkony lub loggie, ponadto niektóre z nich mają duże tarasy widokowe. W mieszkaniach trzypokojowych i czteropokojowych zastosowane zostały oddzielne toalety. Dla większego komfortu w pomieszczeniach kuchennych i sanitarnych znajdzie się wentylacja mechaniczna. Każda klatka schodowa budynku będzie również wyposażona w nowoczesną windę.

W Kuźni Piastowskiej będzie również dwupoziomowy garaż – jedna kondygnacja podziemna, druga zaś wyniesiona ponad teren.

Kapitalna lokalizacja to jeden z walorów, którym wyróżnia się Kuźnia Piastowska. Szybkie połączenie z centrum Warszawy gwarantują między innymi położony w pobliżu przystanek autobusowy, skąd dostępne są połączenia na Wolę oraz na Dworzec Warszawa Zachodnia. Centrum Warszawy położone jest w odległości 15 kilometrów, a Aleje Jerozolimskie i Trasa Poznańska – zaledwie trzy kilometry dalej. Za sprawą planowanych inwestycji, w tym obwodnicy Warszawy, trasy N-S i węzła Konotopa, dojazdy staną się jeszcze szybsze.

Nowoczesna bryła Kuźni Piastowskiej to nie tylko przestrzenie o charakterze mieszkalnym, ale również usługowo-handlowym. Do dyspozycji mieszkańców będzie plac zabaw dla najmłodszych oraz szeroka droga manewrowa.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych