PARTNER PORTALU

Kwartał Róży Wiatrów: Dobry adres w Świnoujściu

Kwartał Róży Wiatrów powstaje w zabudowie pierzejowej ulic: Hołdu Pruskiego, Sikorskiego, Piastowskiej i Monte Cassino w Świnoujściu. Sześć budynków architektonicznie nawiązuje do historycznej zabudowy miasta.

Autor: HouseMarket.pl 01 czerwca 2016 14:00

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się odrestaurowany park ze ścieżkami dla pieszych i rowerzystów. Deweloper - Towarzystwo Budowlane Arkada zaplanował na terenie Kwartału Róży Wiatrów dużo zieleni, plac zabaw i ogródki przydomowe.

 Na przedsięwzięcie składa się ponad 220 mieszkań w sześciu budynkach wielorodzinnych od pięciokondygnacyjnych do siedmiokondygnacyjnych. Przewidziano także około 1600 mkw. przeznaczonych na usługi. Do dyspozycji będzie też około 200 miejsc postojowych w garażu podziemnym.

Kwartał Róży Wiatrów to przede wszystkim mieszkania od jednopokojowych do trzypokojowych o zróżnicowanym metrażu. Na ostatnich kondygnacjach zaplanowano lokale specjalne – mają powyżej 100 mkw. powierzchni i tarasy.

Deweloper Towarzystwo Budowlane Arkada proponuje również łączenie mieszkań. Firma przekazuje je w standardzie deweloperskim, ale istnieje możliwość indywidualnej aranżacji lokalu i wykończenia pod klucz.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych