PARTNER PORTALU

Kwartał Uniwersytecki ma wzięcie

Blisko połowa mieszkań Kwartału Uniwersyteckiego w Gdańsku znalazła już właścicieli. Osiedle cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na lokalizację w centrum miasta w otoczeniu niskiej zabudowy.

Autor: HouseMarket.pl 29 marca 2016 10:48

Kwartał Uniwersytecki zlokalizowany jest w Gdańsku Przymorzu przy ul. Szczecińskiej. Nowe osiedle znajduje się 900 m od Uniwersytetu Gdańskiego, 1,2 km od biznesowego centrum miasta Olivia Business Centre, 5,5 km od morza i 5 minut od stacji SKM. Inwestycja położona jest w sąsiedztwie Kompleksu Alchemia, Alfa Centrum i innych popularnych obiektów handlowych. W sąsiedztwie znajdują się również liczne szkoły i przedszkola, co jest niewątpliwym udogodnieniem dla rodziców. Kwartał Uniwersytecki powstaje nie tylko w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic miasta, jaką jest Gdańsk Przymorze, ale również w okolicy o niskiej zabudowie, zielonych terenach i domach jednorodzinnych.

Osiedle Inpro przy ul. Szczecińskiej składać się będzie z dwóch budynków, trzy, pięcio i ośmiokondygnacyjnych o dużych i nasłonecznionych balkonach i tarasach. Mieszkania na parterze posiadać będą przynależne ogródki. Aby zapewnić mieszkańcom spokój i bezpieczeństwo, teren inwestycji będzie częściowo ogrodzony, a całe osiedle wyposażone w nowoczesne kamery obsługiwane z pomieszczenia ochrony. W budynkach znajdują się hale garażowe oraz piwnice, a wszystkie klatki schodowe posiadają windy. Na terenie osiedla znajdować się będzie również wózkarnia i rowerownia.
Dla jednośladów deweloper przeznaczył miejsce na zewnętrzny parking.

W aktualnej ofercie znajduje się 89 mieszkań i jeden lokal usługowy. Powierzchnia mieszkań wynosi
od 37,17 mkw. do 119,98 mkw. Ich cena zaczyna się od 6,5 tys. zł netto za mkw. Zakończenie budowy osiedla zaplanowano na koniec października 2016 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych