PARTNER PORTALU

KWK Construction wybuduje najwyższy budynek mieszkalny w Bydgoszczy

20 kondygnacji i 128 mieszkań o różnym metrażu - to założenia projektowe bydgoskiego apartamentowca River Tower, którego budowa ruszy w drugiej połowie 2015.

Autor: housemarket.pl 07 kwietnia 2015 10:57

60-metrowy River Tower będzie najwyższym budynkiem mieszkalnym w Bydgoszczy. Składać się będzie z dwóch wież liczących 20 kondygnacji. W wysokościowcu ze szkła, stali i betonu znajdzie się 128 mieszkań o powierzchniach od 40 do 69 mkw. Na czterech najwyższych kondygnacjach znajdą się luksusowe 2-poziomowe apartamenty z antresolami od 92 do 122 mkw. Ceny mieszkań wahają się od 5,9 do 7,9 tys. zł/mkw. Dla klientów szukających większych powierzchni KWK Construction przygotował lokale o pow. ok. 206 mkw.

Oprócz mieszkań wybudowana zostanie przystań i część restauracyjna na parterze budynku, kondygnacje 1, 2 i 3 przeznaczone są na parking ( w sumie 73 miejsca postojowe w budynku oraz 38 miejsc zewnętrznych), kolejne kondygnacje to mieszkania wraz z piwnicami, na 7 kondygnacji została zaprojektowana siłownia wraz z salą zabaw dla dzieci. Restauracja składać się będzie z części przeznaczonej wyłącznie dla mieszkańców oraz części komercyjnej.

W budynku zostaną wprowadzone elektroniczne zabezpieczenia. Zamiast portiera będą przygotowane specjalne karty, bez których nie uda się przemieszczać po korytarzach. W mieszkaniach zainstalowane zostaną systemy automatyki domowej, które pozwolą zdalnie obsługiwać światło czy wyłączanie gniazdek. Każdy z mieszkańców będzie mógł indywidualnie rozbudować system inteligentnego domu czy instalacji klimatyzacji.

Deweloper zdecydował się na finansowanie inwestycji przy wykorzystaniu rachunków powierniczych.  Rozpoczęcie prac budowlanych zaplanowano na czerwiec/lipiec 2015.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych