PARTNER PORTALU

Łanowa: Osiedle wtulone w las

Nie rezygnując z bliskości miasta, można zamieszkać tuż przy lesie, na kameralnym osiedlu Łanowa. Inwestycja K&L składa się z dziewięciu niskich budynków wielorodzinnych. Dostępne są mieszkania z ostatniego etapu.

Autor: HouseMarket.pl 18 maja 2016 10:41

Osiedle Łanowa jest wtulone w las na ul. Łanowej w Gdyni Dąbrowie. Tworzą je budynki o wysokości od dwóch do trzech kondygnacji. Znajduje się w nich 36 lokali o powierzchni od 54 do 113 mkw. w układach od dwóch pokoi do czterech.

Otoczenie inwestycji sprawia, że jest to oferta dla osób ceniących spokój i bliskość natury. Zaprojektowane mieszkania są jasne, funkcjonalne, doskonale spełniające oczekiwania rodzin z dziećmi.

Deweloper zapewnił m.in. ogrodzenie całego osiedla z furtką oraz bramą wjazdową sterowaną pilotem, drogę wewnętrzną z nawierzchnią utwardzoną oraz plac zabaw. Istnieje też pochylnia dla niepełnosprawnych i wózków dla małych dzieci oraz platforma dla niepełnosprawnych z poziomu hali garażowej do parteru.

Mieszkańcom osiedla dobrą komunikację z Trójmiastem zapewnia bliskość obwodnicy Trójmiasta – zaledwie 5 minut jazdy samochodem (5,5 km). W bezpośrednim sąsiedztwie, w Gdyni Dąbrowie, znajdują się przedszkola, szkoła podstawowa, gimnazjum, przychodnie zdrowia.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych