PARTNER PORTALU

Larix Garden. Symboliczna łopata już wbita

W rejonie Fortu Chrzanów, w dzielnicy Bemowo, powstanie nowy kompleks mieszkalny Larix Garden. Inwestycja wyróżnia się prostym, geometrycznym kształtem w formie uskoków. Autor: housemarket.pl 02 października 2017 12:30

W dniu 14 września na terenie inwestycji odbyła się ceremonia podpisania aktu erekcyjnego, a także wmurowania kamienia węgielnego pod budowę osiedla Larix Garden. Wydarzenie to dało początek oficjalnemu rozpoczęciu realizacji inwestycji.

Projekt Larix Garden składa się z dwóch wielorodzinnych budynków o sześciu i czterech kondygnacjach. Na parterze zostaną zlokalizowane lokale usługowe. W garażu podziemnym znajdzie się 119 miejsc postojowych, a także komórki lokatorskie.

W budynku powstanie 105 mieszkań o zróżnicowanym metrażu (od 38 mkw do 108 mkw) i liczbie pokoi (od 1 do 5). Każde mieszkanie będzie wyposażone w balkon, loggię lub taras.

– Osiedle Larix Garden to nowoczesny i ciekawy projekt architektoniczny. Cieszymy się, że zostaliśmy wybrani do jego kompleksowej realizacji. W naszej pracy stawiamy na proaktywność, dzięki czemu jesteśmy w stanie podejmować działania, które odpowiedzą na potrzeby Klienta z wyprzedzeniem, nawet jeszcze zanim niektóre z nich się pojawią. Zawsze przewidujemy kilka kroków naprzód. Dlatego wierzymy, że zarówno inwestor, jak i przyszli mieszkańcy Osiedla będą usatysfakcjonowani z naszych działań – komentuje Maciej Jastrzębski, wiceprezes zarządu Malbud. .

Projektanci z Biura Usług Inwestycyjnych Architekt nadali budynkom proste, geometryczne kształty w formie uskoków wraz z osiowym ułożeniem okien, których celem było wyznaczenie poszczególnych części budynku. Masywne bryły w odcieniach ciemnego grafitu i szarości zostaną skontrastowane z tynkiem w kolorze bieli. Całość uzupełnią wykończenia w kolorze orzecha, znajdujące się na górnej części budynku. Dodatkowo zlokalizowane na parterze punkty usługowe zostaną przeszklone w celu nadania im optycznej lekkości. Zespół budynków wpisze się w otoczenie przez wysokość podobną do sąsiednich budynków. Obiekt nie będzie dominował, ale spójnie dopełni otoczenie.

Budowa inwestycji rozpoczęła się w lipcu br., a jej zakończenie zaplanowano na koniec 2018 roku. 

Za projekt osiedla odpowiada Biuro Usług Inwestycyjnych Architekt, głównym inwestorem jest firma P.P.H.U. Corpores, natomiast generalnym wykonawcą Malbud.  

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych