PARTNER PORTALU

Lawendowy Zakątek powstaje w imponującym tempie

Inowrocławski deweloper - Inwestycje Kolejowe nie zwalnia tempa na budowie osiedla Lawendowy Zakątek. Budynek numer 1 jest już niemal gotowy. Drugi będzie miał niebawem skończoną elewację. Jednocześnie szybko wyrasta budynek numer 3.

Autor: HouseMarket.pl 17 listopada 2016 15:45

We wrześniu 2016 r. na więźbie pierwszego budynku zawisła wiecha. Niebawem będzie gotowy. Trwają przy nim ostatnie prace wykończeniowe, po rozmontowaniu rusztowań można go podziwiać w całej krasie. Całkowicie jest skończony dach, osadzone są okna, zrobiona elewacja zewnętrzna.

Trwają intensywne prace wykończeniowe w środku. Wylano posadzki na balkonach, ekipy uwijają się z robotami kanalizacyjnymi, instalacją centralnego ogrzewania oraz z pracami elektrycznymi. Wykończane są również garaże i piwnice. Na ścianach są już tynki wewnętrzne, a na podłogach wylewane posadzki.

Drugi budynek jest przykryty dachem, trwa montaż okien, instalacji, tynkowanie. Buduje się też blok numer 3. We wszystkich trzech obiektach deweloper - Inwestycje Kolejowe zaplanował po 18 mieszkań dwupokojowych i trzy pokojowych.

Nowe lokale znajdują się w trójkącie znajdującym się między ulicami Szymborską, Miechowicką oraz Sylwestra Ranusa. Jest to wyjątkowo zaciszne miejsce, do którego przylega ścieżka rowerowa, a jednocześnie trasa dla biegaczy, miłośników spacerów oraz nordic walkingu. Z osiedla blisko jest zarówno do centrum Inowrocławia, galerii handlowej, Parku Solankowego i szkół czy przedszkoli, jak również do dróg wylotowych, prowadzących poza granice miasta – do Kruszwicy, Bydgoszczy, Torunia i Poznania.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych