PARTNER PORTALU

Lazurowy Park Bronowice z rabatem

Atal ogłosił promocję na wszystkie mieszkania z zielonym ogródkiem w pierwszym i drugim etapie krakowskiej inwestycji. Oferowany upust wynosi 150 zł za metr kwadratowy.

Autor: HouseMarket.pl 09 maja 2016 09:56

Inwestycja  znajduje się u zbiegu ulic Filtrowej oraz Zygmunta Starego. Powstaje w cichej i spokojnej okolicy, która dzięki rozwiniętej infrastrukturze pozwoli na szybkie przemieszczanie do centrum oraz poza miasto.

Atutami inwestycji będą bliskie sąsiedztwo terenów rekreacyjnych. Do sprzedaży trafiło 78 mieszkań pierwszego etapu inwestycji. Cena za mkw. brutto wynosi 6,9 tys. złotych.

W pierwszym etapie inwestycji powstaną cztery trzypiętrowe segmenty. W budynkach tego etapu będzie łącznie 78 mieszkań o metrażach od 32,11 do 106,06 mkw. i układzie od jednego do czterech pokoi. Dla tej części inwestycji przewidziano we wspólnym podziemnym garażu miejsca dla 84 samochodów i komórki lokatorskie.

Wszystkie obiekty zostaną wyposażone w cichobieżne windy, a całe osiedle będzie ogrodzone oraz w pełni dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Za projekt osiedla Lazurowy Park Bronowice odpowiada LINIA architekci Bruzda Mętel. Prace już trwają, a planowany termin oddania pierwszego etapu do użytkowania to I kwartał 2017 roku.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych