PARTNER PORTALU

LC Corp planuje budowę nowych osiedli

W czwartym kwartale 2015 r. deweloper zamierza rozpocząć budowę czterech osiedli mieszkaniowych we Wrocławiu, Krakowie i w Gdańsku.

Autor: HouseMarket.pl 18 listopada 2015 18:59

Na zakupionej w drugim kwartale 2014 działce o powierzchni 1,3 ha położonej przy ul. Tęczowej we Wrocławiu deweloper planuje budowę dwóch budynków wielorodzinnych. Głównym wykonawcą będzie Erbud. Osiedle Tęczowa pomieści 213 mieszkań i lokali użytkowych o powierzchni 9994 mkw. Planowany termin zakończenia budowy – drugi kwartał 2017 r.

Osiedle Maestro III etap

Osiedle zlokalizowane jest we Wrocławiu u zbiegu ulic Vivaldiego i Schuberta na południu miasta, w dzielnicy Krzyki – Jagodno. Tworzy je kompleks czterech ukończonych już budynków, w których powstało łącznie ponad 330 mieszkań. W trzecim etapie ma powstać 125 lokali o powierzchni 7256 mkw. Przewidziany termin oddania inwestycji do użytku – drugi kwartał 2017 r.

Słoneczne Miasteczko V etap

Słoneczne Miasteczko to inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w południowo-wschodniej części Krakowa, w dzielnicy Bieżanów – Prokocim. Osiedle tworzą niskie, trzypiętrowe budynki, w których można znaleźć mieszkania o powierzchni od 38 mkw. do 83 mkw.

Deweloper zadbał o wideodomofony, drzwi antywłamaniowe, rolety zewnętrzne w mieszkaniach parterowych oraz parapety wykonane z konglomeratu. Wraz z budową osiedla powstaje pełna infrastruktura, z drogami wewnętrznymi, alejkami, zielonymi skwerami i placami zabaw. Dotychczas wybudowano i przekazano do użytkowania 326 mieszkań.

Obecnie deweloper prowadzi sprzedaż drugiego etapu, w którym mieszkania są już gotowe oraz będącego w trakcie realizacji czwartego etapu. Planowany termin jego zakończenia – czwarty kwartał 2015 r. W piątym etapie powstanie 108 mieszkań i lokali użytkowych o powierzchni 5834 mkw. Planowany termin oddania inwestycji do użytku – drugi kwartał 2017 r.

Osiedle Wałowa I etap

LC Corp na zakupionej w drugim kwartale 2014 r. działce o powierzchni 1,9 ha w Śródmieściu Gdańska zamierza postawić w trzech etapach budynki wielorodzinne z miejscami postojowymi – łącznie ok 487 mieszkań o powierzchni użytkowej ok. 24870 mkw. Zaplanowano też lokale biurowe z miejscami postojowymi o łącznej powierzchni 9580 mkw. W pierwszym etapie deweloper chce zbudować 230 mieszkań i lokali użytkowych o powierzchni 12541 mkw. Prace mają się zakończyć w trzecim kwartale 2017 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych