PARTNER PORTALU

LC Corp ruszyło z budową osiedla Świętokrzyska Park

W ramach pierwszego etapu gdańskiego osiedla Świętokrzyska Park powstanie 65 mieszkań o metrażach od 28 mkw. do 74 mkw. Poza standardowymi rozkładami, klienci mają do wyboru również mieszkania dwupoziomowe z antresolami.

Autor: HouseMarket.pl 13 lipca 2016 13:45

Osiedle powstaje przy ul. Niepołomickiej, niedaleko inwestycji Przy Srebrnej, również wybudowanej przez LC Corp. Tworzą je kameralne czteropiętrowe budynki, pomiędzy którymi znajdzie się miejsce na zieleń oraz przestrzeń do odpoczynku i zabawy dla najmłodszych mieszkańców. Poza garażem podziemnym deweloper przewidział naziemne miejsca postojowe.

Mieszkania na parterze będą miały ogródki, a na pierwszym, drugim i trzecim piętrze - balkony. Ceny zaczynają się już od 3999 zł za metr kwadratowy.

Świętokrzyska Park oferuje bliskość ważnych arterii drogowych, w tym obwodnicy Trójmiasta i łatwy dostęp do komunikacji miejskiej. Infrastruktura okolicy stale się rozwija. Wyjazd z Łostowic w kierunku centrum lub poza granice miasta będzie jeszcze łatwiejszy, dzięki planowanej budowie ul. Nowej Świętokrzyskiej wraz z trasą tramwajową.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych