PARTNER PORTALU

LC Corp sprzedaje Małą Pragę

LC Corp uruchomił przedsprzedaż lokali mieszkalnych wchodzących w skład trzeciego etapu inwestycji Mała Praga w Warszawie.

Autor: HouseMarket.pl 22 kwietnia 2016 14:46

W ofercie, obok funkcjonalnych, kompaktowych kawalerek o metrażu 25 mkw., są mieszkania od dwupokojowych do trzypokojowych, których powierzchnia sięga nawet 84 mkw. Rozpoczęcie prac budowlanych zostało zaplanowane na trzeci kwartał 2016 roku.

Ceny za metr kwadratowy zaczynają się od 6200 zł. Osiedle Mała Praga jest położone przy ul. Chrzanowskiego, w bliskim sąsiedztwie Ronda Wiatraczna, zaledwie sześć kilometrów od warszawskiej Rotundy.

Inwestycję tworzyć będzie zespół siedmiu pięciopiętrowych budynków z  miejscowymi obniżeniami do czterech pięter. Łącznie na osiedlu powstanie 750 mieszkań.

Części wspólne zaprojektowano tak, aby stanowiły miejsce spotkań i rekreacji. Z myślą o najmłodszych przewidziano plac zabaw. Dla zmotoryzowanych są miejsca parkingowe w garażu podziemnym, dla cyklistów schowek na rowery. W budynku znajdują się także komórki lokatorskie. Osiedle Mała Praga będzie zamknięte z kontrolą dostępu. Na parterze, od strony ul. Chrzanowskiego i Przeworskiej przewidziano lokale usługowe.

Obecnie LC Corp prowadzi sprzedaż mieszkań w drugim etapie. Inwestycja jest w trakcie realizacji. Planowany termin zakończenia to drugi kwartał 2017 r. Budowa trzeciego etapu ma się zakończyć w pierwszym kwartale 2018 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych