PARTNER PORTALU

Legnica: Sedyko sprzedaje ostatnie mieszkania

Na Osiedlu Piekary B w Legnicy są jeszcze ostanie mieszkania do kupienia. Wielorodzinny budynek w zabudowie kwartalnej z wbudowanym garażem postawiła firma Sedyko Deweloper.

Autor: HouseMarket.pl 09 listopada 2015 10:45

Działka, na której zbudowano budynek położona jest na Osiedlu Piekary B w otoczeniu zabudowy wielo- i jednorodzinnej. W trzykondygnacyjnych blokach są 43 mieszkania o metrażu od około 40 mkw. do 72 mkw. Każde ma balkon. Budynek otacza parking dla samochodów osobowych.

Bezpośredni dojazd do nieruchomości odbywa się ulicami asfaltowymi oraz utwardzonymi kostką brukową. Głównymi arteriami osiedlowymi są: Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego, która łączy osiedle z centrum miasta oraz ul. Gen. Władysława Sikorskiego prowadząca do drogi krajowej 94.

Na osiedlu znajdują się dwie pętle autobusowe zapewniające dojazd do miasta. W ciągu Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego zlokalizowany jest przystanek kolejowy osobowy – Legnica Piekary. Przez Osiedle Piekary planowana jest obwodnica miasta Legnica na istniejącej już ulicy Sikorskiego oraz ulicy Jaworzyńskiej. Jak zapewnia wykonawca, obecnie nie planuje się w pobliżu oczyszczalni ścieków, spalarni odpadów, wysypiska ani cmentarza.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych