PARTNER PORTALU

Lekarze kluczowymi najemcami powierzchni usługowej osiedla Nowe Ogrody

Poznańskie osiedle Nowe Ogrody staje się małym centrum medycznym, dzięki czemu mieszkańcy mogą szybko skorzystać z pomocy lekarskiej.

Autor: HouseMarket.pl 22 lipca 2015 13:39

Nowe Ogrody powstają przy ul. J. Meissnera 2 w Poznaniu. W nowoczesnych budynkach na osiedlu zaprojektowano na parterze lokale usługowe, w tym powstające centrum medyczne.

- Na parterze budynków znajdują się lokale usługowe, które teraz stają się siedzibą lekarzy. Mieszkańcy mogą korzystać z usług m.in. ginekologów, stomatologa czy lekarza medycyny estetycznej. To niewątpliwie duże udogodnienie, mieszkańcy są z tego zadowoleni. Zamiast jeździć do centrum miasta można skorzystać z usług na miejscu – dodaje Marlena Zapalska, prezes spółki Proxin Ogrody.

W pierwszym etapie osiedla Nowe Ogrody oddano 73 mieszkań i siedem lokali handlowo-usługowych, które w 90 proc. zostały sprzedane. Drugi etap zakłada budowę pięciokondygnacyjnego budynku wielorodzinnego, gdzie planowanych jest wybudowanie kolejnych 86 mieszkań. W ramach całej inwestycji przewidziano cztery etapy – łącznie ma powstać 8 budynków mieszczących około 650 lokali. Wszystkie będą wyposażone w przestronny taras, balkon lub ogródek.

Przeczytaj więcej o inwestycji Nowe Ogrody

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych