PARTNER PORTALU

Limitowana oferta mieszkań w Park Wola Residence

Grupa Robyg przygotowała specjalną ofertę dla osób, które chciałyby zamieszkać na Woli. Ostatnich 20 gotowych do wprowadzenia się mieszkań na osiedlu Wola Park Residence do 30 czerwca dostępnych jest z rabatem do 10 procent.

Autor: HouseMarket.pl 23 czerwca 2016 11:25

Wszystkie lokale są wyposażone w technologię Smart House.

Park Wola Residence to doskonała propozycja dla osób szukających spokojnego miejsca do zamieszkania, które pozwala szybko dostać się do centrum metropolii. Bliskość linii tramwajowych i autobusowych umożliwia dogodne połączenia do wszystkich dzielnic Warszawy.

- Zielona okolica osiedla – wraz z sąsiednim parkiem, który buduje Robyg – z pewnością przypadnie do gustu rodzinom z dziećmi. Przyszli mieszkańcy będą również pod wrażeniem bogatej oferty infrastruktury społecznej, dostępnej na Woli. To właśnie ta dzielnica cieszy się niesłabnącą popularnością wśród osób szukających nowego mieszkania. Teraz za sprawą naszej promocji każdy może stać się szczęśliwym posiadaczem własnego "M" w niższej cenie – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży w grupie Robyg.

Park Wola Residence dzięki doskonałej komunikacji i bogatej infrastrukturze łączy dynamikę metropolii ze spokojnym charakterem najbliższego sąsiedztwa. Aktywnemu wypoczynkowi sprzyjają z kolei sąsiadujące z inwestycją liczne tereny rekreacyjne – m.in. Park Sowińskiego oraz Powstańców Warszawy. Jednocześnie znajduje się blisko centrów handlowych, sklepów, restauracji, pubów czy instytucji kulturalnych. W ramach projektu wybudowano 307 lokali mieszkaniowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych