PARTNER PORTALU

Lipska 4-6-8: Nowy, dobry adres w Krakowie

Najnowsza inwestycja firmy Bryksy – Lipska 4-6-8 to kompleks dwóch budynków mieszkalno-usługowych oraz budynku biurowego. Wśród mieszkań o powierzchni od 23 mkw. do 64 mkw. większość stanowią układy dwupokojowe i trzypokojowe.

Autor: HouseMarket.pl 20 kwietnia 2016 09:23

Inwestycja zwraca uwagę trójdzielną bryłą oraz zróżnicowaniem elewacji części mieszkalnej i usługowo-biurowej. Biura i sklepy to nowoczesna twarz inwestycji – dla kontrastu część mieszkalna jest otwarta na światło i przestrzeń w bardziej tradycyjny i przytulny sposób.

Wśród mieszkań o powierzchni od 23 mkw. do 64 mkw. większość stanowią układy dwupokojowe i trzypokojowe. Nie zabraknie jednopokojowych i czteropokojowych. Metraże lokali użytkowych wahają się od 32 mkw. do 291 mkw.

Teren osiedla z placem zabaw zostanie częściowo ogrodzony od południa. Dla zmotoryzowanych deweloper zaplanował miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz na terenie zewnętrznym. Dla rowerzystów - stojaki. Zakończenie realizacji inwestycji planowane jest na maj 2018 r.

Atutem inwestycji jest jej lokalizacja. Płaszów stał się miejscem leżącym blisko ścisłego centrum metropolii, dostępnym praktycznie w kilka minut. Ta część miasta podąża w stronę klimatów mieszkaniowych i biurowych tracąc wcześniejszy przemysłowy charakter. A wszystko to dzięki spektakularnej modernizacji ulicy Lipskiej i Kuklińskiego.

Najważniejsze zalety to łatwy dojazd do centrum Krakowa (ok. 10 min.), bliskość wyjazdu na autostradę A4. Po drodze do Rynku, Zabłocie i Kazimierz – modne, kulturalno-rozrywkowe przestrzenie. Od zachodu jedyna w mieście prawdziwa plaża i yacht-klub nad zalewem Bagry.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych