PARTNER PORTALU

Living Point Mokotów mieszkaniowym rarytasem

Mieszkania budowane przez Vantage Development przy ulicy Konstruktorskiej 9 cieszą się dużym zainteresowaniem. W sąsiedztwie olbrzymiego kompleksu biurowego, giełdowy deweloper postawi dwa ośmiokondygnacyjne budynki, w których znajdzie się prawie 350 lokali.

Autor: HouseMarket.pl 21 kwietnia 2016 14:21

– Living Point Mokotów to nasza pierwsza inwestycja w Warszawie. W pierwszym etapie powstanie tam 169 lokali, a w kolejnym (budowa ruszy w drugim półroczu) 172. Zainteresowanie jest tak duże, że sprzedaliśmy już kilkadziesiąt mieszkań w pierwszym z budowanych budynków – mówi Edward Laufer, prezes zarządu Vantage Development.

Największym zainteresowaniem kupujących cieszą się kawalerki i mieszkania dwupokojowe kupowane także z przeznaczeniem na wynajem.

– W naszej ofercie są jeszcze kompaktowe mieszkania dwupokojowe o powierzchni od 37 do 50 mkw., lokale trzypokojowe sięgające 58-69 mkw. oraz duże, komfortowe apartamenty o powierzchniach od 80 do 112 mkw. – mówi Joanna Kubiak, dyrektor marketingu i sprzedaży Vantage Development.

Living Point Mokotów to inwestycja, która powstaje blisko ogromnego kompleksu biurowców, dlatego stanowi atrakcyjną lokalizację dla pracowników firm, które mają w nim swoje siedziby. Łatwy dojazd do stacji metra Wilanowska i Wierzbno a także stacji PKP Służewiec, z której koleją miejską w kilkanaście minut można znaleźć się w centrum Warszawy – to elementy, które także biorą pod uwagę nabywcy mieszkań.

Poza doskonałym skomunikowaniem z centrum miasta walorem Living Point Mokotów jest rozbudowana infrastruktura, która zaspokaja wszystkie codzienne potrzeby mieszkańców. Sąsiedztwo szkół, przedszkoli, sklepów i punktów usługowych, krótki czas dojazdu do pracy oraz dostęp do atrakcyjnych terenów rekreacyjnych, jakimi są Pola Mokotowskie i Park Arkadia – to powód, dla którego mieszkania w Living Point Mokotów szybko znajdują nabywców.

Spośród innych inwestycji, które są realizowane w tej części Mokotowa – Living Point Mokotów wyróżnia elewacja ze szklanymi balustradami, która będzie wykonana z naturalnych materiałów takich, jak kamień i drewno. Ta okazała, modernistyczna elewacja powstanie na wszystkich zewnętrznych ścianach budynku.

Uznanie klientów budzi wysoki standard wykończenia części wspólnych oraz reprezentacyjne lobby z centralną recepcją. Mieszkania i apartamenty usytuowane od ul. Konstruktorskiej wyposażone są w szklane zabudowy loggii. Przeszklenia te stanowią dodatkową izolację akustyczną i są składane, dzięki czemu łatwo je będzie można utrzymać w czystości lub złożyć, jeżeli ktoś będzie chciał uzyskać klasyczny balkon.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych