PARTNER PORTALU

Locum Victoria: kolejny etap w sprzedaży

Locum Deweloper wprowadził do oferty mieszkania z kolejnego etapu budowy osiedla Lokum Victoria.

Autor: housemarket.pl 26 lipca 2017 12:20

Inwestor wprowadził do oferty 89 lokali z etapu Vb osiedla Lokum Victoria we Wrocławiua do końca roku poszerzy ofertę o kolejne 87 lokali z ostatniego już etapu Vc. Niemal 90% lokali, które zostaną oddane do użytku w 2017 roku znalazło już swoich nabywców.

Lokum Victoria to nowoczesne osiedle położone w centrum miasta – znajduje się w kameralnej części ulicy Tęczowej, w odległości kilku minut od promenady Staromiejskiej, niedaleko rynku, centrów biznesowych, najważniejszych wrocławskich uczelni oraz instytucji kultury. W etapie Vb Lokum Deweloper oferuje głównie mieszkania 2 i 3 pokojowe w cenach od ok. 6.400 zł do ok. 7.800 zł za mkw.

- Lokum Victoria, dzięki swojej lokalizacji i wysokiemu standardowi realizacji, jest doskonałym wyborem dla osób szukających nowego miejsca zamieszkania, jak również dla tych, którzy chcą zainwestować w mieszkanie na wynajem - powiedział Bartosz Kuźniar, prezes zarządu Lokum Deweloper. 

Osiedle Lokum Victoria cieszy się powodzeniem wśród kupujących: etapy Ia i Ib zostały już przekazane do użytku mieszkańcom, a 86% lokali z etapów planowanych do ukończenia w 2017 roku (IVa i IVb oraz IIa) zostało sprzedanych. Wraz z uwzględnieniem umów rezerwacyjnych wskaźnik ten rośnie do ponad 90%. Dodatkowo ponad 40% lokali z etapów IIb, III, Va, planowanych do oddania w 2018 roku, znalazło już nabywców (52% przy uwzględnieniu umów rezerwacyjnych).

Mieszkania z etapów Vb i Vc osiedla Lokum Victoria Lokum Deweloper planuje rozpoznać odpowiednio w wynikach w 2018 i 2019 roku. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych