PARTNER PORTALU

Łódzka inwestycja na ponad 200 mieszkań

W okolicach Radiostacji rozpoczęła się budowa Narutowicza Residence. W trzech budynkach, oprócz mieszkań, powstaną dodatkowo luksusowe apartamenty.

Autor: housemarket.pl 24 marca 2015 13:03

W pierwszym etapie budowy, której inwestorem jest firma Tree Development powstaną trzy ośmiopiętrowe budynki, liczące łącznie 207 mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych o powierzchni od 43 do 106 mkw. Elementy elewacji i lobby wykończone zostaną naturalnym kamieniem. Ponadto, na ostatnich kondygnacjach powstaną luksusowe penthouse’y o wysokości 3,2 m, z tarasami przekraczającymi nawet 45 mkw. Zostaną one wykończone naturalnym kamieniem, drewnem oraz szklanymi balustradami. W wybranych apartamentach firma oferuje także ciepłe okna trójszybowe. W holu każdego budynku oraz przy wjeździe na osiedle znajdzie się indywidualna recepcja.

W Narutowicza Residence przewidziano również wspólne tereny rekreacyjne: place zabaw, siłownia „pod chmurką” oraz prywatne skwerki z bogatymi nasadzeniami zieleni wokół budynków i na terenach wspólnych. Tree Development planuje zakończyć inwestycję w 2016 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych