PARTNER PORTALU

Loft pod choinkę. Promocje w Warzelni

Do końca grudnia 2015 r. wybrane lokale w Warzelni można kupić w obniżonych cenach. Promocja dotyczy kilku apartamentów oraz dwóch domów, w tym domu pokazowego. Można zaoszczędzić nawet 70 tys. zł.

Autor: HouseMarket.pl 09 grudnia 2015 09:28

W poznańskiej Warzelni powstaje właśnie drugi dom pokazowy, który Nickel Development zaprezentuje na wiosnę. Tymczasem deweloper dokumentuje obecny stan inwestycji przy pomocy drona. Powstały niezwykłe zdjęcia obiektów nad Stawem Browarnym w Poznaniu.

Nickel prowadzi pracę nad zabudową terenu od 2012 r. Projekt zakłada rewitalizację budynku z 1872 r., budowę trzykondygnacyjnego obiektu na 66 mieszkań, dwóch willi miejskich i 28 domów w zabudowie szeregowej. Apartamenty są od jednopoziomowych do trzypoziomowych. Mają okna wysokie na blisko sześć metrów, antresole w pokojach dziennych, ogrody zimowe i łazienki z widokiem na gwiazdy.

Pierwszy etap prac nad kompleksem apartamentów na Kobylimpolu został już ukończony. W kolejnym etapie deweloper skoncentruje się na rewitalizacji zabytkowego gmachu browaru, w którym dodatkowo może powstać winiarnia, restauracja lub połączony z restauracją browar.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych