PARTNER PORTALU

Login Aniołki. Meldunek w zabytkowej dzielnicy Gdańska

Realizowane przez Towarzystwo Inwestycyjne Investing osiedle Login Aniołki powstaje w zabytkowej dzielnicy Gdańska – Aniołkach. Jej klimat tworzy historyczna zabudowa miejska.

Autor: HouseMarket.pl 06 lutego 2017 12:30

Zespół mieszkaniowy Login Aniołki to kameralne trzykondygnacyjne trzy budynki przy ulicy Elizy Orzeszkowej. Architekturą nawiązują do historycznej zabudowy. Do budowy zostaną wykorzystane tradycyjne materiały takie jak: drewno, klinkier, tynk szlachetny oraz dachówka ceramiczna. W dwóch znajduje dziewięć lokali, jeden zaprojektowano dla 12 rodzin. Metraże wahają się między 31 mkw. a 74 mkw. Zaplanowano następujące układy: jednopokojowe – ok. 31 mkw., dwupokojowe – od 40 mkw. do 52 mkw. oraz trzypokojowe – od 49 mkw. do 74 mkw.

Wszystkie mieszkania mają balkony, a te na parterze – ogródki. Osiedle zostanie ogrodzone i wyposażone w monitoring. W kondygnacji podziemnej znajdzie się hala garażowa z podwójnymi miejscami postojowymi. Wyposażone są one w specjalne platformy na podnośnikach, dzięki którym możliwe jest zaparkowanie dwóch pojazdów jednocześnie.

Piękno zabudowy, lasy porastające wzgórza morenowe oraz parki w pobliżu Alei Zwycięstwa, tworzą przytulną okolicę idealną do zamieszkania. Mieszkania położone są niedaleko ścisłego centrum Gdańska z zabytkową Starówką i Długim Targiem. W bliskiej odległości znajdują się również: Gdański Uniwersytet Medyczny, Opera Bałtycka, Politechnika Gdańska, Europejskie Centrum Solidarności.

Inwestycja jest znakomicie skomunikowana. W pobliżu jest przystanek autobusowy i tramwajowy, a także w niedalekiej odległości główny dworzec kolejowy.

Lokalizacja inwestycji ciekawa jest również ze względu na krajobraz dzielnicy wokół rozciągają się tereny zielone wraz z urokliwie wkomponowaną w naturalny krajobraz historyczną zabudową. Nieopodal znajduje się Wronia Górka (wzniesienie położone 55 m n.p.m.), na którą prowadzi droga wzdłuż zalesionego wąwozu. Ze wzgórza można podziwiać dzielnicę Aniołki oraz okazałe żurawie Stoczni Gdańskiej.

Zakończenie budowy Login Aniołki zaplanowane jest na drugi, trzeci kwartał 2017 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych