PARTNER PORTALU

Lokum da Vinci rośnie w oczach. Zobacz najnowsze zdjęcia

Lokum da Vinci  to kompleks zlokalizowany w zachodniej części Wrocławia, pomiędzy ulicami Drzewieckiego i Bajana. Centralnym punktem osiedla jest plac z fontanną i pergolą wzorowaną na pergoli znajdującej się przy wrocławskiej Hali Stulecia.

Autor: HouseMarket.pl 17 listopada 2015 10:03

 Tak zaaranżowany dziedziniec otoczony jest Pasażem da Vinci, w którym znajdą się kawiarenki, butiki i sklepy. Fontanna i pergola zostały oddane do użytku w czerwcu 2015 r.

Na osiedlu budowanym przez Lokum Deweloper powstają 684 mieszkania oraz powierzchnie użytkowe (łącznie około 40 tys. mkw.). Jest to swoiste miasto w mieście, a ze względu na zieleń i bezpieczne place zabaw można osiedle nazwać miastem – ogrodem. Pierwszy etap osiedla - budynki A, B i C oddano już do użytku. Znalazły się w nim 223 mieszkania o powierzchni od 29 do 100 mkw. Etapy IIa i IIb, składające się z budynków J, K, H i I również oddano do użytku

W trzecim etapie, obejmującym  budynki D, E i F powstanie 90 mieszkań o powierzchni od 32 mkw. do 96 mkw. Zostaną oddane w I kwartale 2016 r. Na koniec 2016 r. deweloper przewiduje zakończenie etapu IV, który obejmuje 183 mieszkania o powierzchni od 29 mkw. do 68 mkw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych