PARTNER PORTALU

Lokum da Vinci rozdaje klucze

Lokum Deweloper oddał do użytku trzeci etap osiedla Lokum da Vinci obejmujący 90 mieszkań. Oznacza to, że może rozpocząć przekazywanie mieszkań ich nabywcom. Do czasu uzyskania pozwolenia na użytkowanie przedsprzedane było 95 proc. mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 28 stycznia 2016 11:15

- Lokum da Vinci to jeden z projektów cieszących się największym zainteresowaniem klientów. Potwierdzają to wyniki sprzedaży trzeciego etapu – w zaledwie dziewięć miesięcy od wprowadzenia do oferty niemal wszystkie mieszkania zostały wykupione – mówi Bartosz Kuźniar, prezes zarządu Lokum Deweloper.

Obecnie w realizacji jest czwarty i zarazem ostatni etap Lokum da Vinci obejmujący jeden, czternastopiętrowy budynek ze 183 mieszkaniami, z których 20 proc. znalazło już nabywców. W ofercie dostępne są przede wszystkim mieszkania 2- i 3-pokojowe, o metrażach od 32 mkw. do 68 mkw. Ceny za mkw. mieszkań IV etapu zaczynają się od 5896 zł. Budowa IV etapu ma zakończyć się w IV kwartale 2016 r.

Łącznie osiedle obejmie 682 nowoczesne mieszkania, z czego 499 zostało już zrealizowanych. Inwestorem i generalnym wykonawcą jest Lokum Deweloper.

Lokum da Vinci to kompleks zlokalizowany w zachodniej części Wrocławia, pomiędzy ulicami Drzewieckiego i Bajana. Centralnym punktem osiedla jest plac z oddanymi w czerwcu zeszłego roku fontanną i pergolą wzorowaną na pergoli znajdującej się przy wrocławskiej Hali Stulecia. Tak zaaranżowany dziedziniec otoczony jest prestiżowym Pasażem da Vinci, w którym działają już m.in. sklep spożywczy, piekarnia, bistro, fitness dla kobiet, a niedługo otwarte zostaną apteka, lodziarnia i pizzeria. Jest to swoiste „miasto w mieście”, a ze względu na liczną zieleń i bezpieczne place zabaw Lokum da Vinci można nazwać miastem – ogrodem.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych