PARTNER PORTALU

Lokum Deweloper inwestuje w centrum Wrocławia

Dobiega końca realizacja osiedla Lokum Viva we Wrocławiu. W dwóch kameralnych budynkach powstają 183 mieszkania w atrakcyjnych metrażach od 28 do 90 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 20 maja 2015 09:25

Lokum Viva to najnowsza inwestycja Lokum Deweloper zlokalizowana przy ulicy Litomskiej we Wrocławiu. 

- W tej okolicy zostało kilka śladów historii. To chociażby pochodzące z początku XX wieku kamienice przy pobliskiej ulicy Łęczyckiej, czy budynki zespołu szkół przy ulicy Młodych Techników. Postanowiliśmy połączyć współczesne trendy z tym, jak kiedyś wyglądała zabudowa Szczepina - dodaje Eryk Nalberczyński z firmy Lokum Deweloper. W ten sposób nowa architektura doskonale wpisuje się w koncepcję osiedla. Jest spójna, a Szczepin dzięki temu zyskuje ciekawą estetykę. - Charakter budynków jest w oczywisty sposób zbliżony w kształcie do architektury powojennej – prosta bryła, płaski dach, wysokość zabudowy. Możemy jednak odnotować kilka bardzo istotnych różnic. To nowoczesna i elegancka elewacja, duże balkony i cały szereg nowoczesnych rozwiązań wewnątrz budynku – dodaje.

W dwóch kameralnych budynkach powstają 183 mieszkania w atrakcyjnych metrażach, od 28 do 90 mkw. Lokum Viva będzie gotowe do zamieszkania jesienią 2015 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych