PARTNER PORTALU

Lokum Deweloper ruszył z rozbudową osiedla we Wrocławiu

Trwa rozbudowa osiedla Lokum di Trevi we Wrocławiu. Do końca 2016 roku powstaną trzy budynki ze 152 mieszkaniami.

Autor: Housemarket.pl 19 maja 2015 13:05

Osiedle Lokum di Trevi to nowoczesna inwestycja wrocławskiej spółki Lokum Deweloper. Pierwsze cztery etapy przy zbiegu ulic Klimasa i Tarnogajskiej oddano mieszkańcom do użytku w latach 2013-2014. Obecnie trwa rozbudowa osiedla – piątego etapu inwestycji przy ulicach Klimasa i Międzyleskiej. Do końca 2016 roku powstaną trzy budynki ze 152 mieszkaniami o powierzchniach od 33 do 73 mkw.

W 2014 roku na osiedlu Lokum di Trevi oddano do użytku prawie 700 mieszkań. Nowi mieszkańcy tego miejsca mają do dyspozycji patio z fontanną, bezpieczne place zbaw, strefy zieleni oraz dogodną komunikację miejską. W pobliżu znajduje się także Park Wschodni idealny na spacery i wypoczynek. Ważnym elementem, który przyciągnął tu osoby szukające swojego lokum było zaplecze usługowo-handlowe, powstające razem z osiedlem.

W Pasażu di Trevi zlokalizowanym wzdłuż ulicy Tarnogajskiej znajduje się 15 sklepów i lokali usługowych, dostępnych dla wszystkich mieszkańców Tarnogaju. Dla zainteresowanych firm są jeszcze do wynajęcia dwa lokale w Pasażu di Trevi. Jeden z punktów idealnie nadaje się na placówkę bankową, drugie miejsce może być przeznaczone na gabinet kosmetyczny.  

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych