PARTNER PORTALU

Lokum Deweloper wprowadza do sprzedaży finalny etap Lokum da Vinci

Deweloper rozpoczął sprzedaż 183 mieszkań w ramach ostatniego, czwartego etapu osiedla Lokum da Vinci we Wrocławiu. Ceny za mkw. mieszkań wahają się od 5896 zł do 7052 zł.

Autor: HouseMarket.pl 09 lipca 2015 11:28

Równocześnie Lokum Deweloper zakończył realizację etapu IIb, gdzie do użytku oddane zostaną 73 lokale.

– Poprzednie etapy Lokum da Vinci cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem klientów. Jesteśmy przekonani, że również ostatni, czwarty etap zostanie dobrze odebrany przez rynek, o czym mogą świadczyć liczne zapytania i pierwsze rezerwacje. Mieszkania zostały zaprojektowane tak, aby trafiać w potrzeby osób inwestujących pod wynajem, par szukających nowoczesnych przestrzeni, jak i rodzin potrzebujących przestronnego i funkcjonalnego zacisza nieopodal centrum – mówi Bartosz Kuźniar, prezes zarządu Lokum Deweloper.

IV etap osiedla Lokum da Vinci obejmuje jeden, czternastopiętrowy budynek ze 183 mieszkaniami. Zakończenie jego realizacji planowane jest na koniec 2016 r. Kupujący będą mogli wybierać przede wszystkim mieszkania 2- i 3-pokojowe, o metrażach od 32 do 68 mkw. Ceny za mkw. mieszkań IV etapu są w przedziale między 5896 zł a 7052 zł.

W ostatnich dniach Lokum Deweloper zakończył również realizację etapu IIb Lokum da Vinci obejmującego 73 lokale. Po podpisaniu aktów notarialnych z nabywcami mieszkań Spółka będzie mogła rozpoznać przychody ze sprzedanych lokali. Do czasu uzyskania pozwolenia na użytkowanie przedsprzedana była ponad połowa mieszkań.

Łącznie na osiedlu Lokum da Vinci powstaną 684 nowoczesne mieszkania oraz powierzchnie użytkowe. 410 z nich zostało już oddanych do użytku. Inwestorem i generalnym wykonawcą jest Lokum Deweloper.

Lokum da Vinci to kompleks zlokalizowany w zachodniej części Wrocławia, pomiędzy ulicami Drzewieckiego i Bajana. Centralnym punktem osiedla jest plac z oddanymi w czerwcu tego roku fontanną i pergolą wzorowaną na pergoli znajdującej się przy wrocławskiej Hali Stulecia. Tak zaaranżowany dziedziniec otoczony jest prestiżowym Pasażem da Vinci, w którym najemcy przygotowują do otwarcia punkty handlowo – usługowe (sklep spożywczy, piekarnia, bistro, lodziarnia, fitness dla kobiet, opieka medyczna i przedszkolna). Będzie to swoiste „miasto w mieście”, a ze względu na liczną zieleń i place zabaw Lokum da Vinci realizuje urbanistyczną ideę miasta-ogrodu.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych