PARTNER PORTALU

Lokum Deweloper z pozwoleniem na użytkowanie kolejnego etapu osiedla we Wrocławiu

Lokum Deweloper oddał do użytku etap IVa osiedla Lokum Victoria obejmujący 54 lokale. Wszystkie mieszkania zostały już objęte umowami deweloperskimi i rezerwacyjnymi.

Autor: housemarket.pl 25 września 2017 15:45

Grupa przystępuje do przekazywania lokali, co umożliwi rozpoznane ich w wyniku finansowym Lokum Deweloper za 2017 rok.

Lokum Victoria to nowoczesne osiedle położone w centrum Wrocławia, na Starym Mieście. Zlokalizowane jest w kameralnej części ulicy Tęczowej, w odległości kilku minut od wiodącej do Rynku Promenady Staromiejskiej. W pobliżu znajdują się centra biznesowe, przedszkola, szkoły i uczelnie wyższe oraz liczne instytucje kultury. Inwestycja przywróciła wrocławianom nieco zapomniany i zaniedbany teren położony w centrum miasta. Wpisuje się ona w charakterystyczny dla Spółki model działania: rewitalizację terenów postindustrialnych.

Lokum Victoria odznacza się podwyższonym standardem wykonania, widocznym zarówno w strefach prywatnych, jak i w częściach wspólnych. Na osiedlu znajdą się dziedzińce z fontannami, bezpieczne place zabaw, przyrządy do ćwiczeń fizycznych a także bogata zieleń z nowymi nasadzeniami oraz licznie zachowanym starodrzewem. Cechą charakterystyczną projektu Lokum Victoria będzie zrewitalizowana XIX-wieczna zabudowa. W odnowionej części powstaną m. in. centrum rekreacyjno-sportowe oraz powierzchnie biurowe i handlowo-usługowe dostępne zarówno dla mieszkańców osiedla, jak i wszystkich wrocławian.

- Lokum Victoria to doskonały wybór dla osób szukających nowego mieszkania oraz tych, którzy chcą zainwestować w lokal na wynajem w centrum miasta. Osiedle zapewnia sprawny dojazd do pracy i na uczelnie, a dodatkowo charakteryzuje się wysoką jakością wykonania – powiedział Bartosz Kuźniar, prezes zarządu Lokum Deweloper .

Lokum Victoria składać się będzie z pięciu etapów. Etapy Ia i Ib zostały przekazane mieszkańcom w 2016 r., a w tym roku do użytku zostaną oddane kolejne dwa - IIa i IVb, w sumie 215 lokali. Ostatnie etapy inwestycji przekazane zostaną w 2018 i 2019 r.

- Zgodnie z tegorocznym harmonogramem realizacji inwestycji obecnie przekazujemy lokale w zakończonych już projektach. Najwięcej lokali zostanie rozpoznanych w wyniku finansowym w ostatnim kwartale tego roku – dodał Bartosz Kuźniar.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych