PARTNER PORTALU

Lokum di Trevi czeka na pierwszych mieszkańców

Lokum Deweloper oddał do użytku piąty etap osiedla Lokum di Trevi obejmujący 152 mieszkania. Pierwsze przekazywanie mieszkań ich nabywcom rozpocznie się już w pod koniec maja.

Autor: HouseMarket.pl 20 maja 2016 10:05

Do czasu uzyskania pozwolenia na użytkowanie sprzedane było blisko 85 proc. mieszkań.Osiedle Lokum di Trevi położone jest w atrakcyjnej dzielnicy na wrocławskich Krzykach nieopodal centrum miasta. Dogodna lokalizacja i świetnie rozwinięty w tym rejonie system komunikacji zapewni mieszkańcom szybkie i sprawne poruszanie się po mieście. Kolejnym atutem inwestycji jest bogata infrastruktura oraz sieć handlowo-usługowai zaplecze edukacyjne.

Ponadto Lokum di Trevi cechuje duża funkcjonalność i oryginalne zagospodarowanie części wspólnych. Wszystkie mieszkania posiadają przestronne balkony lub tarasy, na dziedzińcach osiedla powstały również specjalnie zaprojektowane strefy zieleni z unikatową roślinnością.

– Z uwagi na lokalizację i wiele komfortowych rozwiązań służących mieszkańcom – inwestycja Lokum di Trevi cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Obecnie zakończyliśmy realizację piątego etapu, od kwietnia wprowadziliśmy do sprzedaży etap szósty osiedla, a kolejny siódmy w części trafi na rynek już w czerwcu tego roku – mówi Bartosz Kuźniar, prezes zarządu Lokum Deweloper.

Do sprzedaży w szóstym etapie trafiło 100 mieszkań z lokalami dwupokojowymi i trzypokojowymi w metrażach od 36 mkw. do 69 mkw., w cenach rozpoczynających się od 6 036 zł za mkw. Zakończenie realizacji nastąpi w czwartym kwartale 2017 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych