Lokum di Trevi czeka na pierwszych mieszkańców

Lokum Deweloper oddał do użytku piąty etap osiedla Lokum di Trevi obejmujący 152 mieszkania. Pierwsze przekazywanie mieszkań ich nabywcom rozpocznie się już w pod koniec maja.

Autor: HouseMarket.pl 20 maja 2016 10:05

Do czasu uzyskania pozwolenia na użytkowanie sprzedane było blisko 85 proc. mieszkań.Osiedle Lokum di Trevi położone jest w atrakcyjnej dzielnicy na wrocławskich Krzykach nieopodal centrum miasta. Dogodna lokalizacja i świetnie rozwinięty w tym rejonie system komunikacji zapewni mieszkańcom szybkie i sprawne poruszanie się po mieście. Kolejnym atutem inwestycji jest bogata infrastruktura oraz sieć handlowo-usługowai zaplecze edukacyjne.

Ponadto Lokum di Trevi cechuje duża funkcjonalność i oryginalne zagospodarowanie części wspólnych. Wszystkie mieszkania posiadają przestronne balkony lub tarasy, na dziedzińcach osiedla powstały również specjalnie zaprojektowane strefy zieleni z unikatową roślinnością.

– Z uwagi na lokalizację i wiele komfortowych rozwiązań służących mieszkańcom – inwestycja Lokum di Trevi cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Obecnie zakończyliśmy realizację piątego etapu, od kwietnia wprowadziliśmy do sprzedaży etap szósty osiedla, a kolejny siódmy w części trafi na rynek już w czerwcu tego roku – mówi Bartosz Kuźniar, prezes zarządu Lokum Deweloper.

Do sprzedaży w szóstym etapie trafiło 100 mieszkań z lokalami dwupokojowymi i trzypokojowymi w metrażach od 36 mkw. do 69 mkw., w cenach rozpoczynających się od 6 036 zł za mkw. Zakończenie realizacji nastąpi w czwartym kwartale 2017 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych