PARTNER PORTALU

Lokum di Trevi jeszcze większe

Rozpoczęła się budowę dziewiątego etapu osiedla Lokum di Trevi zlokalizowanego we Wrocławiu. W ramach inwestycji powstanie kolejnych 217 lokali.

Autor: housemarket.pl 26 marca 2018 09:18

Dziewiąty etap osiedla di Trevi składa się z lokali o metrażach od 26 mkw do ponad 100 mkw i układzie od jednego do czterech pokoi. Ceny za metr kwadratowy zaczynają się od 6 200 zł.

Zakończenie realizacji planowane jest na II kwartał 2019 r.

Sprzedaż mieszkań jest zaawansowana. Od uruchomienia oferty w listopadzie ubiegłego roku ponad 40 proc. lokali znalazło swoich nabywców jeszcze przed rozpoczęciem budowy. Budowa zostanie zakończona w II kwartale 2019 roku. 

Osiedle Lokum di Trevi położone jest w sąsiedztwie Parku Wschodniego i powstającego Parku Tarnogajskiego oraz w pobliżu szkół wyższych – Uniwersytetu Ekonomicznego i Medycznego. Bliskość ulic Armii Krajowej i Bardzkiej oraz dobrze rozwinięta infrastruktura komunikacyjna (pętla tramwajowa nieopodal osiedla, liczne linie autobusowe) zapewniają szybki dojazd do Dworca Głównego oraz wygodną komunikację z centrum Wrocławia, a także strefami aktywności biznesowej.

Zlokalizowane w dzielnicy Krzyki osiedle Lokum di Trevi cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wrocławian chcących zaspokoić własne potrzeby mieszkaniowe oraz tych, którzy szukają atrakcyjnego lokum z przeznaczeniem na wynajem.

Dzięki doskonałemu położeniu oraz odpowiednio dobranej strukturze mieszkaniowej Lokum di Trevi jest idealnym wyborem dla osób w każdym wieku. Swoje miejsce znajdą tu osoby wchodzące w dorosłe życie, pary, seniorzy oraz rodziny z dziećmi. Dla tej ostatniej grupy szczególnie atrakcyjna będzie szeroka oferta dużych i rodzinnych metraży, które mogą być alternatywą dla budowy własnego domu. 

Jak każde osiedle Grupy Lokum Deweloper, Lokum di Trevi charakteryzuje się przemyślanymi i funkcjonalnymi układami mieszkań oraz podwyższonym standardem części wspólnych i zagospodarowania terenu. Do dyspozycji mieszkańców będą m.in. dziedziniec z fontanną, bezpieczne place zabaw dla dzieci oraz unikatowe strefy zieleni. Mieszkańcy będą mogli również korzystać z oferty zaplecza handlowo-usługowego.

Inwestycja Lokum di Trevi pozwoliła na przywrócenie miastu dużego kwartału terenów poprzemysłowych. Zrewitalizowane zostały tereny pomiędzy ulicami Klimasa, Międzyleską, Gazową i Tarnogajską. Plan osiedla obejmuje w sumie dziesięć etapów mieszkalnych, co daje łącznie 1 873 lokali. Do tej pory Lokum Deweloper oddał do użytku 7 etapów – w sumie 1159 lokali. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych