PARTNER PORTALU

Lokum di Trevi już w sprzedaży

Lokum Deweloper wprowadził do sprzedaży 252 lokale w ramach siódmego etapu osiedla Lokum di Trevi. Zakończenie inwestycji zaplanowane jest na ostatni kwartał 2017 roku.

Autor: HouseMarket.pl 15 lipca 2016 10:05

Lokum di Trevi to kluczowa inwestycja Lokum Deweloper we Wrocławiu. Wyróżnia ją przede wszystkim doskonała lokalizacja, dobrze rozwinięta infrastruktura i oryginalne zagospodarowanie części wspólnych.

Osiedle położone jest w atrakcyjnej dzielnicy, na wrocławskich Krzykach, w bardzo bliskiej odległości od centrum miasta. Lokalizacja nieopodal jednych z głównych arterii Wrocławia oraz doskonale rozwinięta sieć komunikacyjna w tym rejonie zagwarantuje mieszkańcom sprawne przemieszczanie się.

Balkony, tarasy, dziedzińce

Wartość inwestycji, w sercu której znajdzie się fontanna nawiązująca do najsłynniejszej rzymskiej fontanny di Trevi, podnosi również bogate zaplecze edukacyjne oraz handlowo-usługowe. Wszystkie mieszkania posiadają przestronne balkony lub tarasy, na dziedzińcach osiedla powstaną również specjalnie zaprojektowane strefy zieleni z unikatową roślinnością.

Do sprzedaży w ramach siódmego etapu trafiły 252 mieszkania, w metrażach od 28 do 94 mkw. Ceny rozpoczynają się od 5 690 za mkw.

– Zgodnie z naszą strategią chcemy zwiększać skalę działalności i w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku poszerzamy naszą ofertę. W pięciu zakończonych już etapach oddaliśmy w ręce mieszkańców 800 lokali, a w ramach realizowanych obecnie etapów: szóstego i siódmego powstaje ponad 350 kolejnych – mówi Bartosz Kuźniar, prezes Lokum Deweloper. Łączna powierzchnia działki, na której znajduje się osiedle Lokum di Trevi wynosi aktualnie blisko 6ha.

Kolejne etapy Lokum di Trevi

- Warto jednak dodać, że w ostatnich miesiącach zakontraktowaliśmy jeszcze sąsiednią działkę o powierzchni 3,75 ha, przy ul. Gazowej i Międzyleskiej, na której planujemy zrealizować kolejne etapy tej inwestycji i wybudować ok. 750 mieszkań – dodaje prezes.

Na koniec pierwszego półrocza 2016 roku w realizacji Lokum Deweloper (w różnych inwestycjach we Wrocławiu) znajdowało się 768 lokali, a w ofercie 224 lokale. Do końca roku do oferty trafią kolejne lokale. Przez pierwsze sześć miesięcy 2016 r. grupa zwiększyła sprzedaż o 44 proc., osiągając wynik 308 lokali wobec 214 w analogicznym okresie roku poprzedniego. W tym samym czasie grupa rozpoznała w wyniku 207 lokali wobec 101 w I półroczu roku ubiegłego.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych