PARTNER PORTALU

Lokum Victoria. Będą kolejne mieszkania

Lokum Deweloper, lider w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie we Wrocławiu, poszerzył swoją ofertę mieszkaniową o 87 lokali z osiedla Lokum Victoria na Starym Mieście. Nowe mieszkania powstaną w ramach finalnego, piątego etapu tej inwestycji, cieszącej się niezwykłą popularnością wśród nabywców.

Autor: housemarket.pl 16 października 2017 14:31

Nowo wprowadzone do oferty lokale mają powierzchnię od 33 mkw do 88 mkw. Są to mieszkania dwu- trzy- i czteropokojowe zaprojektowane w atrakcyjnych i funkcjonalnych układach. Ich ceny w zależności m.in. od metrażu, ilości pokoi i usytuowania oscylują pomiędzy 6727 zł a 8537 zł za mkw.. Najdroższe mieszkanie kosztuje 619 tys. zł, a najtańsze 289 tys.

Lokum Victoria to nowoczesne osiedle położone w centrum Wrocławia – znajduje się w kameralnej części ulicy Tęczowej, w odległości kilku minut od Promenady Staromiejskiej, niedaleko Rynku, centrów biznesowych, najważniejszych wrocławskich uczelni oraz instytucji kultury. Cechą charakterystyczną osiedla będzie zrewitalizowana XIX-wieczna zabudowa, w której powstaną m.in. centrum rekreacyjno-sportowe oraz powierzchnie biurowe. Inwestycja przywróci mieszkańcom nieco zapomniany i zaniedbany dotąd fragment Starego Miasta.

– Kupując grunt pod budowę osiedla Lokum Victoria, mieliśmy świadomość ogromnego potencjału tego miejsca i nie zawiedliśmy się ani trochę – mówi prezes zarządu Bartosz Kuźniar. – Obserwujemy niesłabnący popyt na lokale z osiedla Lokum Victoria. Klienci są bardzo zadowoleni ze świetnej lokalizacji inwestycji, wysokiej jakości wykonania i dbałości jaką przykładamy do projektowania części wspólnych. Jestem przekonany, że finalny etap osiedla szybko znajdzie nabywców, podobnie jak poprzednie etapy Victorii, tym bardziej, że będzie to ostatnia szansa na zakup mieszkania na tym osiedlu na rynku pierwotnym – dodał Kuźniar.

Lokum Victoria, podobnie jak inne osiedla budowane przez Lokum Deweloper, charakteryzuje podwyższony standard wykonania; na osiedlu znajdą się fontanny, place zabaw, strefy do ćwiczeń, a także bogata zieleń, na którą składa się bogaty starodrzew i nowe nasadzenia.

Wprowadzone do oferty mieszkania są w budowie od pierwszego kwartału 2017 roku. Planowane zakończenie inwestycji to IV kwartał 2018 roku. Na osiedlu Lokum Victoria zakończone i przekazane klientom zostały już etapy Ia i Ib. Obecnie trwają przekazania lokali w etapie IVa, a etapy IIa oraz IVb są w trakcie urzędowych procedur odbiorowych. W budowie znajdują się ponadto etapy IIb, III oraz Va i Vb. W sumie osiedle będzie liczyło ponad 1050 lokali.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych