PARTNER PORTALU

Lokum Victoria IIa i IVb z pozwoleniem na użytkowanie

Lokum Deweloper otrzymał pozwolenie na użytkowanie etapów IIa oraz IVb osiedla Lokum Victoria we Wrocławiu. Grupa jest w trakcie przekazywania lokali, co umożliwi ich rozpoznanie w wyniku 2017 roku.

Autor: housemarket.pl 24 listopada 2017 14:08

Etapy Lokum Victoria IIa i IVb obejmują łącznie 215 lokali, z których ponad 90 proc. znalazło już swoich nabywców.

- Zgodnie z harmonogramem realizacji inwestycji w IV kwartale bieżącego roku przekażemy najwięcej mieszkań naszym klientom – powiedział prezes zarządu Lokum Deweloper Bartosz Kuźniar. - Oprócz lokali z etapów IIa oraz IVb, w ostatnim kwartale rozpoznane w wyniku zostaną jeszcze lokale z etapu IVa Lokum Victoria, a także mieszkania z osiedla Lokum di Trevi VII oraz ostatnie lokale z Lokum di Trevi VI. W całym roku spodziewamy się przekazać klientom około 630 lokali, co będzie rekordową wartością w historii Spółki. W przyszłym roku planujemy jeszcze większą liczbę przekazań, odzwierciedlającą wyższy poziom sprzedaży i poszerzenie skali naszej działalności o rynek krakowski – dodaje.

Na koniec września potencjał rozpoznań na rok 2017 (679 lokali) został zrealizowany w 93 proc., na co złożyły się lokale rozpoznane w wyniku – 189 oraz lokale objęte umowami deweloperskimi, przedwstępnymi i rezerwacyjnymi w inwestycjach zakończonych w 2017 r. Potencjał rozpoznań na kolejny rok kształtuje się na poziomie zbliżonym do 1 tys lokali.

Lokum Victoria to nowoczesne osiedle zlokalizowane na Starym Mieście we Wrocławiu, w kameralnej części ulicy Tęczowej. Położone jest nieopodal Rynku, w niewielkiej odległości od centrów biznesowych, najważniejszych wrocławskich uczelni oraz instytucji kultury. Osiedle powstaje na zrewitalizowanych terenach postindustrialnych, dzięki czemu wrocławianie odzyskają nieco zapomnianą dotąd część Starego Miasta. Cechą charakterystyczną osiedla będzie odrestaurowana XIXwieczna zabudowa, w której powstaną m. in. centrum rekreacyjno-sportowe oraz powierzchnie biurowe i handlowo - usługowe.


Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych