PARTNER PORTALU

Lokum Victoria już w sprzedaży

Lokum Deweloper wprowadził do sprzedaży 135 lokali w etapie II a osiedla Lokum Victoria.

Autor: HouseMarket.pl 25 lipca 2016 11:33

Termin jego zakończenia przewidziany jest na czwarty kwartał 2017 roku. Lokum Victoria to osiedle, które doskonale uzupełnia zabudowę wrocławskiego Starego Miasta. Inwestycja znajduje się przy ul. Tęczowej w bliskim sąsiedztwie Rynku oraz znaczących instytucji kultury takich jak Zabytkowy Dworzec Świebodzki ze sceną Teatru Polskiego, Narodowe Forum Muzyki, Dzielnica Czterech Świątyń, Muzeum Miejskie czy Opera Wrocławska.

Usytuowanie osiedla w centrum Wrocławia pozwala jego mieszkańcom na korzystanie z bardzo bogatej oferty kulturalnej, edukacyjnej i handlowo – usługowej miasta. W sąsiedztwie znajdują się liczne szkoły, przedszkola i uczelnie wyższe oraz centra handlowe. W kilka minut można dostać się Promenadą Staromiejską do Rynku. Pierwsze mieszkania w ramach Lokum Victoria (I etap) zostaną oddane jeszcze w tym roku.

- Dziś wprowadziliśmy do sprzedaży 135 mieszkań w ramach etapu II a Lokum Victoria. Ich ceny zaczynają się od 5 870 zł za mkw. Jeszcze w tym tygodniu poszerzymy ofertę o kolejnych 80 lokali z etapu IV b. Mieszkania w tej lokalizacji cieszą się bardzo dużym popytem – mówi Bartosz Kuźniar, prezes Lokum Deweloper. Docelowo na osiedlu powstanie ponad jeden tysiąc mieszkań o podwyższonym standardzie – dodaje Kuźniar.

Do sprzedaży w ramach etapu II a trafiło 135 mieszkań, dostępnych w metrażach od 32 mkw. do 89 mkw. W wybranych mieszkaniach możliwa będzie również funkcjonalna zmiana układu na ekonomicznym metrażu, ok. 50 mkw. z dwóch pokoi z osobną kuchnią na trzy pokoje z aneksem kuchennym.

Wyjątkowym udogodnieniem dla mieszkańców będzie m.in. strefa ze sprzętami do ćwiczeń na wolnym powietrzu, bezpieczne place zabaw, fontanny czy atrakcyjnie zaprojektowane strefy zieleni.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych