PARTNER PORTALU

Lokum Vista bogatsze o kolejne lokale

Lokum Deweloper wprowadza do krakowskiej oferty Lokum Vista kolejne 96 lokali. Budowa inwestycji zlokalizowanej we Wrocławiu ruszyła wiosną tego roku, a zakończy się w trzecim kwartale 2018 roku.

Autor: housemarket.pl 14 września 2017 14:37

Osiedle Lokum Vista położone jest przy ul. Walerego Sławka, w południowej części Krakowa, w bliskim sąsiedztwie centrum miasta. Otoczone jest terenami zielonymi i rekreacyjnymi. Mieszkańcy będą mogli korzystać z doskonałej infrastruktury miejskiej i dobrze rozwiniętej sieci komunikacyjnej. W pobliżu osiedla znajduje się Bonarka – największe centrum handlowe w Krakowie – oraz Bonarka
for Bussines, gdzie docelowo powstanie blisko 100 tys mkw powierzchni biurowej.

Obecnie w ofercie i w realizacji znajdują się etapy Ia i Ib - łącznie 245 lokali, które przewidziano do rozpoznania w wynikach finansowych Lokum Deweloper za 2018 r. Cała inwestycja obejmować będzie cztery etapy, które powstaną na działce o powierzchni 4,4 ha.

Lokale wprowadzone do oferty w ramach etapu Ib mają powierzchnię od ponad 31 mkw do niemal 91 mkw (od jednego do czterech pokoi). Cena brutto za mkw wynosi od 6 123 zł mkw do 7 597 zł mkw. 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych