PARTNER PORTALU

Londyńska 5 na Saskiej Kępie zakończona

Została ukończona budowa Apartamentów Londyńska 5 na Saskiej Kępie. Za inwestycję odpowiedzialny jest deweloper Yareal Polska. Generalnym wykonawcą była firma Kalter.

Autor: HouseMarket.pl 12 kwietnia 2016 15:58

Londyńska 5 to kolejny zakończony sukcesem projekt mieszkaniowy, o który powiększyło się portfolio Yareal. Firma uzyskała pozwolenie na użytkowanie, a do mieszkań wprowadzają się pierwsi mieszkańcy. Apartamenty na Saskiej Kępie to podwyższony standard mieszkania w wyjątkowej lokalizacji.

Inwestycja to kameralny trzypiętrowy budynek z 27 apartamentami o zróżnicowanej wielkości od 35 mkw. do 165 mkw., w tym dwa penthouse’y z tarasami na ostatniej kondygnacji. Wysokość mieszkań waha się od 3 do 3,30 metra.

Mieszkania na parterze mają własne ogródki, których wielkość sięga do 360 mkw., czego może pozazdrościć większość posiadaczy domów jednorodzinnych na warszawskich przedmieściach. Jest to również dobra lokalizacja pod kątem inwestycji – wysoka jakość wykonania daje gwarancję dobrego starzenia się budynku, a to przełoży się na pewność wzrostu jej wartości w czasie.

Obecnie pozostały do wyboru trzy apartamenty. Dwa z nich na parterze z własnymi ogródkami: pierwszy jednopokojowy i drugi dwukojowy, gotowy do zamieszkania, w pełni urządzony i umeblowany jako apartament pokazowy.

Na ostatniej kondygnacji znajduje się wyjątkowy penthouse o powierzchni 165 mkw., z dwoma tarasami – większym, blisko 50 mkw.z ekspozycją południowo-zachodnią, i drugim przy głównej sypialni. Jednocześnie, dzięki wysokim drzewom rosnącym na sąsiedniej posesji, pięciopokojowy apartament gwarantuje intymność oraz pełny komfort, o które ciężko w innych projektach deweloperskich.

Obecnie Yareal przygotowuje kolejne wysokiej jakości projekty zarówno w centrum Warszawy, jak i w innych dzielnicach.

– Zapotrzebowanie na luksusowe apartamenty w prestiżowych lokalizacjach wciąż wzrasta – mówi dyrektor sprzedaży Yareal Polska, Katarzyna Rauber. – Jest to nasz drugi projekt o tak wysokim standardzie, który – podobnie jak Hoża 55 – spotkał się z dużym zainteresowaniem, co przełożyło się na sukces w sprzedaży. Dobra lokalizacja i wysoka jakość to świetne połączenie – dodaje Rauber.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych